۱ نفر
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
شبکه من و تو،تخیل عباس عبدی را جدی گرفت!

روزنامه جوان نوشت:عباس عبدی دو روز پیش یادداشتی منتشر کرد که در آن خود را جای سینا کمالخانی گذاشته تا توضیح دهد چرا او برای کاندیداتوری مدرک جعلی ارائه داده است.

عبدی خود را جای این فرد گذاشته بود و نوشته بود «من سینا کمالخانی هستم» و بعد مطالبی را آورده بود، از جمله «کسانی از دانشگاه آکسفورد مدرک جعل می‌کردند. من برای رعایت احتیاط، ‏مؤسسه آموزشی تفتان در دورافتاده‌ترین نقطه کشور یعنی زاهدان را انتخاب کردم. حداقل از ‏این نظر نگاهم به داخل بود. ولی چرا این کار را کردم؟ برای اینکه شرط لازم ‏نماینده‌شدن، داشتن مدرک کارشناسی ارشد بود. خوب سطح من خیلی بالاتر بود.»

عبدی با زبان استهزا و از زبان این فرد، انتقادات خود به رنگ باختن سواد و دانش در قبال مدرک را بیان کرده بود، اما شبکه من و تو، این یادداشت را به عنوان سخنان سینا کمالخانی منتشر کرد.

گاف معروف من و تو، ادعای ورود نیروهای سپاه از دریا به شهر ایذه خوزستان است تا از سقوط شهر به دست معترضان جلوگیری کنند، در حالی که ایذه صدها کیلومتر با دریا فاصله دارد.
گفتنی است سینا کمالخانی کاندیدای انتخابات مجلس ۲ اسفند ۹۸ بود که رأی هم آورد، اما اخیراً روشن شد، مدرک کارشناسی ارشد او که شرط نمایندگی مجلس است، معتبر نیست.
23302
کد خبر 1385058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =