شهردار همدان: مکان ساختمان رسانه به زودی معرفی می‌شود

شهردار همدان گفت: مکان ساختمان رسانه به زودی به خانه مطبوعات همدان معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ عباس صوفی با اعلام اینکه از نقدهای منصفانه رسانه‌ها از مدیریت شهری استقبال می‌کنیم، افزود: مکان ساختمان رسانه را به زودی به خانه مطبوعات معرفی می کنیم تا در صورت تأیید اعضای خانه مطبوعات در اختیار اهالی مطبوعات قرار گیرد.

شهردار همدان که در نخستین روز از هفته خبرنگار و در تجدید میثاق خبرنگاران با آرمان‌های شهدا در آرامگاه شهدای گمنام پارک مردم، سخن می گفت، خاطرنشان کرد: نقش خبرنگاران در عرصه فناوری و دنیای الکترونیک امروزی بسیار مهم است و ما در حوزه مدیریت شهری دست همکاری به سوی اهالی رسانه دراز می‌کنیم تا خبرنگاران متعهد به ما کمک کنند.

وی با تاکید بر اینکه اقدامات خوب باید منعکس شود تا مردم به نظام و کشور امیدوار شوند، تصریح کرد: وقتی روحیه مردم بنا به دلیل مسائل اقتصادی چندان مساعد نیست، رسانه‌ها مردم را باید امیدوار کنند.

شهردار همدان با گرامیداشت یاد مرحوم مهدی کاشی، خبرنگار تازه درگذشته همدانی، گفت: مرحوم کاشی از جمله منتقدان به شهرداری بود که بنده هم از نقد ایشان استقبال می‌کردم و حتی از روزنامه هگمتانه که متعلق به خود شهرداری است نیز خواستم که به نقد مدیریت شهری بپردازند.

لازم به ذکر است، در این مراسم از المان شهدای گمنام پارک مردم نیز رونمایی شد.

46

کد خبر 1417349

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =