آخرین جزئیات تیراندازی در پارک جنگلی یاسوج

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در باره این حادثه گفت: بامداد چهارشنبه درگیری در پارک جنگلی در پی اختلافات شخصی رخ داد که در حین درگیری مسلحانه یکی از افراد حاضر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری‌خبرآنلاین از یاسوج، حدود ساعت ۲ بامداد روز چهارشنبه۱۹شهریورماه در پی درگیری در پارک جنگلی یاسوج بین چند جوان، یکی از آنان به ضرب گلوله به شدت مجروح و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شد.
به گفته بستگان و افراد مطلع، حال فرد مضروب وخیم اعلام شد و وی هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان است.
ملک حسینی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در باره این حادثه، اظهار داشت: بامداد چهارشنبه درگیری در پارک جنگلی در پی اختلافات شخصی رخ داد که در حین درگیری مسلحانه یکی از افراد حاضر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است، ظرف کمتر از بیست و چهارساعت در این خصوص ۶ نفر بازداشت شدند و همکاران ما هم اکنون در حال انجام تحقیقات هستند که به محض دستیابی به نتیجه قطعی، به اطلاع رسانده می‌شود.
وی تصریح کرد تاکنون فرد ضارب شناسایی نشده است و دستگاه قضایی با اقتدار و جدیت موضوع را بررسی و با متهمین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
عده‌ای از مردم که در محوطه بیمارستان شهید بهشتی تجمع کرده بودند خواستار برخورد قاطع با هنجارشکنان و اشرار شدند.
«خانواده فرد مضروب با ابراز نگرانی و درخواست ورود قاطع مراجع قضایی و نیروی انتظامی و تسریع در شناسایی و برخورد با فرد ضارب شدند و خود را تابع قانون دانسته و گفته‌اند به تصمیم مراجع قضایی احترام می‌گذاریم.»

46

کد خبر 1430868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =