محموله ۱۵۵۵ دوز واکسن کرونا تحویل آذربایجان‌غربی شد

سومین محموله واکسن کرونا وارد آذربایجان‌غربی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی درباره مرحله اول دریافت واکسن در استان گفت: در مرحله اول ۳۶۰ دوز واکسن برای دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی و ۷۵ دوز واکسن برای دانشکده علوم پزشکی خوی دریافت شد که در مجموع ۴۳۵ دوز واکسن با اولویت افراد شاغل در بخش های آی‌سی‌یو بیمارستان‌ها تزریق شد.

آقازاده درباره مرحله دوم دریافت واکسن کرونا افزود: در مرحله دوم ۲ هزار و ۴۸۵ دوز واکسن برای استان و ۳۰۵ دوز واکسن برای دانشکده علوم پزشکی خوی دریافت شد که در مجموع ۲ هزار و ۷۹۰ دوز واکسن توسط آذربایجان‌غربی دریافت شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی درباره مرحله سوم دریافت واکسن ابراز کرد: در مرحله سوم دریافت واکسن، یک هزار و ۳۴۵ دوز واکسن برای دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی و ۲۱۰ دوز واکسن برای دانشکده علوم پزشکی خوی دریافت شد و در مجموع یک هزار و ۵۵۵ دوز واکسن کووید ۱۹ در استان دریافت شد.

آقازاده درباره تعداد واکسن دریافتی استان افزود: تاکنون ۴ هزار و ۷۸۰ دوز واکسن کووید ۱۹ به آذربایجان‌غربی تحویل داده شده است که از این تعداد ۴ هزار و ۱۹۰ دوز واکسن برای دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی و ۵۹۰ دوز واکسن برای دانشکده علوم پزشکی خوی می باشد و همچنان کادر درمان در اولویت دریافت واکسن هستند.

48 

کد خبر 1491047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =