آمادگی کامل شرکت گاز لرستان برای گازرسانی پایدار در فصل سرما

جلسه آمادگی جهت تأمین سوخت مشترکین خانگی و صنعتی با توجه به ورود به فصل سرد سال با حضورمدیرعامل شرکت گاز استان لرستان ومدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،کرم گودرزی در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته برآمادگی کامل شرکت گاز لرستان برای ورود به فصل سرد سال تاکید کرد و گفت: این شرکت با بررسی نقاط حساس شبکه گازرسانی و تأسیسات، تمهیدات لازم را برای تأمین پایدار گاز در شهرها و روستاهای استان در فصل سرد اندیشیده است.

 گودرزی ادامه داد : با توجه به بازسازی و مقام سازی که انجام گرفته و با بازدید و بررسی تأسیسات، ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز و برگزاری مانورهای منظم به منظور شناسایی نقاط ضعف که ازجمله اولویت‌های کاری واحدهای بهره‌برداری شرکت گاز لرستان است با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و استفاده از توان و ظرفیت شرکت، تأمین گاز پایدار، مستمر و ایمن برای مشترکان استان در فصل سرد انجام می شود .

گودرزی با اشاره به اینکه ۹۹.۹ درصد خانوارهای شهری و ۹۳ درصد خانوارهای روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند اظهار کرد : مدیریت مصرف، برنامه ریزی مناسب، تلاش مضاعف و استفاده از تجربه اندوخته شده در شرکت ، تامین پایدار انرژی در استان در آستانه ورود به فصل سرما را امکان پذیر می کند.

 بهرامی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان گفت : پیش بینی های لازم در خصوص تامین سوخت دوم و ارائه راهکارهایی برای رفع محدودیت ها احتمالی صورت گرفته تا انرژی مورد نیاز استان به صورت پایدار و مطمئن تأمین گردد.

48

کد خبر 1556684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =