سامانه ثبت‌نام داوطلب جهادی دانشگاه علوم پزشکی آبادان به طور رسمی رونمایی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از رونمایی از سامانه ثبت‌نام داوطلب جهادی این دانشگاه خبر داد.

دکتر شکراله سلمان‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت ۱۴ آذر روز جهانی داوطلب از این سامانه در وب سایت دانشگاه علوم پزشگی آبادان به طور رسمی رونمایی شد.

وی گفت: نیروهای داوطلب علاقمند به همکاری جهادی و خیرخواهانه با حوزه سلامت، می توانند از طریق این سامانه در حوزه های مختلف ثبت‌نام کنند.

وی از ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی، پرستاری، خدمات توانبخشی، درمانگر، مراقبت در بیمارستان‌ها، درمانگاه و مراکز بهداشتی، اورژانس‌یار، برنامه‌های اجتماعی و حمایت روان‌بخشی، مشارکت در برنامه‌های آموزشی، سلامت عمومی و خود مراقبتی، ریجیستری طرح‌های تحقیقاتی، تولید و طراحی نرم‌افزار و وب‌سایت، تولید محتوا درحوزه آموزش سلامت و خودمراقبتی، برقراری ارتباط بین افراد شاخص علمی، هنری ورزشی با سمن به عنوان سفیر یا حامی، تولیدات ادبی وهنرهای نمایشی و فیلم، فعالیت به عنوان خیر یا رابط خیر برای تامین مالی و خدماتی به عنوان حوزه های قابل همکاری برای علاقمندان نام برد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان ضمن تاکید بر اینکه ثبت نام در این سامانه، به معنای استخدام افراد نیست، افزود: علاقمندان برای مشارکت در این حوزه‌ها می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://it.abadanums.ac.ir/jihad ثبت‌نام کنند.

کد خبر 1579719

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =