عضو فراکسیون اصولگرایان پیش‌بینی کرد جبهه پایداری مستقل از سازوکار وحدت اصولگرایان وارد عرصه انتخابات شود.

حمیدرضا کاتوزیان در حاشیه جلسه علنی مجلس در گفت‌وگو با خبر‌آنلاین در خصوص نشست اخیر اصول‌گرایان با رئیس مجلس، گفت: اکثریت اصولگرایان وابستگی به جریان‌های سیاسی موجود در داخل و خارج از مجلس ندارند و این عده می‌خواهند با کمیته 8+7 تعامل داشته باشند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت همکاری جبهه پایداری با کمیته وحدت اصولگرایان، اظهار داشت: دوستان این جبهه عنوان کرده‌اند که قصد معرفی کاندیدا برای انتخابات ندارند و می‌خواهند بر روی اصول و تبیین آن فعالیت کنند. ولی با توجه به افرادی که رهبران این مجموعه هستند من بعید می‌دانم آنها در انتخابات جاری مجلس بخواهند در حاشیه قرار بگیرند و وارد عرصه نشوند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس جدایی از سازکار‌ وحدت اصول‌گرایان را به ضرر جبهه پایداری دانست و تصریح کرد: اولین نتیجه این اقدام آن است که برداشت عموم مردم و متدینین این خواهد بود که این گروه وحدت شکنی کرده و جدایی بین نیرو‌های انقلاب ایجاد کردند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در عین حال، گفت: البته اگر آنها واقعاً به حرفی که زده‌اند پایبند باشند و کاندیدا معرفی نکنند اظهاراتشان قابل پذیرش است ولی بسیار بعید است که دولت با توجه به اینکه هیچ بازوی دیگری برای تأثیر‌گذاری بر انتخابات ندارد از این گروه صرف‌نظر کند و من فکر می‌کنم که جبهه پایداری خارج از سازوکار 8+7 وارد عرصه شود.

/2727

کد خبر 175479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =