سرمربی نفت آبادان پس از جدا شدن از این تیم می گوید فعلا قصد مربیگری در هیچ تیمی را ندارد و مشغول عزاداری برای امام حسین(ع)در ماه محرم است.

غلام پیروانی پس از تصمیمش مبنی بر جدایی از تیم نفت آبادان در گفت و گو با خبرآنلاین از دلایلش برای این اتفاق گفت:«خب فحش می دادند،ول کردم آمدم. من آدمی نیستم که بایستم و فحش بخورم.»پیروانی با بضاعتی که داشت نتایج بدی نگرفته بود.اما بازی آخر با شهرداری تبریز و مشکلاتی که او در ابتدای فصل با برخی از لیدرهای این باشگاه داشت شرایط را طوری رقم زد تا شاه غلام بگوید:«دیگر در آبادان نمی مانم.»
یک بار دیگر تصمیم بر جدایی گرفتید.اما به نظر این بار این تصمیم جدی است.شرایط طوری نبود که در نفت بمانید؟تیم شما نتایج بدی نگرفته بود.
برای چه باید می ماندم؟ می ماندم که آبرویم را به پول بفروشم ؟ 100 سال دیگر هم این کار را نمی کنم. از اول فصل هم که شروع کردند به فحش دادن می خواستم برگردم اما باز صبر کردم.
یعنی مشکل شما فقط هواداران این تیم هستند؟
با این شرایط هر کسی برود آبادان به مشکل می خورد. اگر قرار باشد سکوها فحاشی کنند ،آرامش تیم به هم می ریزد و نمی شود کار کرد.
اما چرا این اتفاق افتاده است.تیم شما خوب نتیجه گرفته بود و باخت به شهرداری تبریز نباید دلیل این اتفاق باشد؟
من بدون هیچ چشم داشتی،خودم از تیم جدا شدم. نشستم و با مدیران باشگاه حرف زدم ،گفتم نمی مانم .گفتم آدمی نیستم که درمیدان فحش و ناسزا بتوانم کار کنم.ما در این فصل 17 امتیاز گرفتیم که 17 تای آن خارج از خانه بوده است. برای چه بچه ها آنجا آرامش ندارند؟ به خاطر همین فحش هاست دیگر!
یعنی دیگر به آبادان بر نمی گردید؟
نه می خواهم استراحت کنم.
به فجر چطور؟
نه به فجر می روم و نه به تیم دیگری. فعلا که تا آخر محرم ، حسابی سرم شلوغ است.من مگر آبرویم را از سر راه آوردم که خرج الکی اش کنم. نه نفت ناموفق بوده و نه تیم امید. اینجا سکوها فحش می دادند ، در تیم امید هم افشارزاده مدام داد می زد که غلام خوب نیست ، بروید مربی خارجی بیاورید.او داشت شخصیتم را خراب می کرد. برای آبرویم از دو تا تیم کندم. من آدمی نیستم که با این اتفاقات کار کنم.
پس از بازگشت رفتید حافظیه؟
هنوز وقت نکردم بروم حافظیه. فکر هم نمی کنم وقتش باشد.دیشب رفتم هیات و عزاداری برای سالار شهیدان را شروع کردیم. فعلا هم همه وقتم در هیات می گذرد. هیات ما هر سال برجاست. همه مداحی می کنند ، یک زمانی هم وقت من می شود و چند دقیقه ای را هر شب می خوانم.
مثل دفعه قبل که از تیم جدا شدید شعری،حرفی برای این جدایی ندارید؟
نه،حرفم این است که طرفداران تیم را خدا خیرشان بدهد و آنهایی هم که ناسزا می گویند ، خدا اصلاح کند.
به نظر قرار است صمد مرفاوی جانشین شما در نفت آبادان شود؟نظری در این مورد ندارید؟
والله صحبتی ندارم.صمد خودش عاقل است و بالغ.
 

251 43

کد خبر 186763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =