سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در بیانیه ای از هواداران میلیونی این تیم برای حضور پرشور در دیدارهای آتی سرخپوشان بویژه مصاف با تراکتورسازی و استقلال دعوت به عمل آورد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
پرسپولیس همواره به هواداران پرشمار خود بالیده و با آنها شناخته شده است. شما هواداران وفاداری که در گذر سخت ترین سالهایی که بر این تیم گذشت هیچگاه دست از حمایت همه جانبه خود برنداشته اید و همواره برای پرسپولیس بزرگ و قهرمان افتخار کسب کرده اید.
با حماسه هایی که شما رقم زدید پرسپولیس برای همیشه به عنوان پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا شناخته و این در تاریخ ثبت و ماندگار شده است. در تمام این سالها شکوه و عظمتی که شما نثار تیم محبوب خود کرده اید مورد حسد و طمع دل های بیمار بوده است. امروز نشانه هایی از آن را می بینیم و بعضی هر چند اندک از آنچه روی سکوها می گذرد، بر طبل شادی می کوبند، غافل از اینکه پرسپولیس در جایگاه اصلی خود که همانا قلب های هوادارانش است مقتدر و پویا، روزهای پرصلابت آینده را انتظار می کشد و هیچگاه تنها نخواهد ماند. حضور تک تک شما هواداران انرژی مضاعفی است که به ساق های سرخپوشان تزریق خواهد شد و اراده آنها را برای تحقق آرزوها مستحکم می کند. امروز که بازیکنان تیم پرسپولیس به لطف پروردگار از دشواری های ابتدای فصل گذشته اند برای صعود در لیگ برتر و خیز برداشتن به سمت تکرار عنوان قهرمانی چشم به حضور پرشور و یاری شما همراهان همیشگی دارند.
امروز بعضی چشم امید بسته اند که با توجه به هجمه مصدومیت ها و محرومیت ها توان پرسپولیس برای ادامه مسیر رو به رشدی که آغاز شده است، تحلیل برود. درست در همین زمان بازی برابر استقلال تدارک دیده شد اما پرسپولیس از هیچ مشکلی بیم ندارد اگر دم گرم شما، روحیه سرخپوشان را بالا ببرد. آنچه بعضی هیچگاه درکش نکرده اند، عشق و تعصبی است که در دل های شما موج می زند و امروز در آستانه بازی های سرنوشت سازی که پیش رو داریم، یکدیگر را دعوت به خلق حماسه ای دیگر می کنیم. امروز زمان آن فرا رسیده است که یکبار دیگر عظمت خانواده پرسپولیس را به رخ همه حریفان و رقیبان بکشیم.
43 43
کد خبر 187400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =