سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:

محبوبترین بازیکن آسیا گفت: «غایبان زیادی داریم ولی پرسپولیس یک تیم است و من امیدوارم در این شرایط، روز جمعه حمایت همه جانبه هواداران را داشته باشیم.»
علی کریمی در پایان تمرین امروز سرخپوشان گفت: تعداد زیادی از بچه ها را برای این بازی از دست داده ایم ولی قصد توجیه نداریم، فوتبال یک بازی گروهی است و مهم این است که به جای فکر کردن به نداشته ها، به دارایی های خودمان فکر کنیم.
وی افزود: غایبان زیادی داریم ولی پرسپولیس یک تیم است و من امیدوارم در این شرایط روز جمعه حمایت همه جانبه هواداران را در تمام لحظات بازی در کنار خودمان داشته باشیم و مطمئن باشید، تک تک بچه ها هم از تمام وجود خودشان برای این بازی تلاش می کنند.
هافبک پرتوان سرخپوشان در ادامه گفت: در بازی با تراکتورسازی هم تعداد زیادی از بچه ها را در اختیار نداشتیم البته بازی را واگذار کردیم ولی در واقع بازی در کنترل ما بود. موقعیت های زیادی داشتیم و فوتبال خوبی انجام شد. دلیلش این است که پرسپولیس تیم است و قائم به فرد نیست.
کریمی تصریح کرد: شاید مشکلاتمان زیاد باشد ولی انگیزه های ما بیشتر است. استقلال هم تیم خوب و حریفی قابل احترام است، با تمام این اوصاف ما هم انتخابی غیر از پیروز شدن نداریم.
علی کریمی در پایان درباره مسایل داوری گفت: نمی توانم در این باره اظهار نظر کنم ولی امیدوارم پیروز اول این بازی تیم داوری باشد که باعث اعتبار داوری کشورمان شود. انشاا... با قضاوتی خوب و منصفانه به جذاب شدن بازی کمک شود که این برای فوتبال ایران اهمیت زیادی دارد.
43 43
کد خبر 188277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =