ایسنا نوشت:

سرمربی استقلال از پیروزی پرگل مقابل پرسپولیس شگفت‌زده شده است. پرویز مظلومی در پایان دیدار مقابل پرسپولیس گفت: از این پیروزی پرگل واقعا شگفت‌زده شدم. واقعا خوشحالم که این نتیجه رقم خورد.
وی ادامه داد: این چهارمین پیروزی را به هواداران تقدیم می‌کنم. از اینکه مردم من را پرویز سوبله چوبله خطاب می‌کنند خوشحالم و احساسم وصف ناپذیر است.
مظلومی درباره اینکه چرا تیمش در 90 دقیقه به برتری نرسید، گفت: بالاخره این بازی‌ها حساسیت زیادی دارد و ما با توجه به اینکه در طول هفته با بازیکنان از لحاظ روانی کار کرده بودیم باز هم استرس داشتند و نتوانستند در 90 دقیقه به گل برسند. با این وجود از بازی تمام بازیکنان راضی هستم و تشکر می‌کنم. چند موقعیت خوب داشتیم که فرصت گلزنی ما از دست رفت. بازیکنان ما در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند بازی خوب خود را به حریف دیکته کنند.
وی در پایان درباره بخشش جباری گفت: من قبلا هم اعلام کردم که از حق خودم گذشتم چرا که بزرگان ما گفته‌اند که بخشش بزرگترین کار است. من می‌توانستم با حرکت چکشی جواب این حرکت جباری را بدهم اما او را بخشیدم و او هم به خوبی جواب داد و در این بازی نمایش بسیار خوبی داشت.
251 43

کد خبر 188491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =