ایرنا نوشت:

مصطفی دنیزلی' مربی سرشناس اهل تركیه و یكی از گزینه های سرمربیگری تیم پرسپولیس گفت : صبحت هایی كه از طرف من علیه علی پروین گفته و نوشته شده است، صحت ندارد.
'دنیزلی' درباره اینکه  در دیدار با مسوولان باشگاه پرسپولیس با حضور ' علی پروین' در این باشگاه مخالفت كرده است؛ گفت: چنین ادعاهایی صحت ندارد چرا كه من پروین را دوست دارم و زمانی كه در ایران بودم ارتباط بسیار خوبی با او داشتم و نمی دانم چه كسانی این سخنان را از طرف من مطرح كرده اند.
دنیزلی با اشاره به دیدارهایش با مسوولان پرسپولیس برای تصدی مربیگری تیم فوتبال این باشگاه اظهارداشت : پیش از این دو بار با مسوولان باشگاه پرسپولیس دیدار و گفت وگو كرده ام و این امكان وجود دارد در چند روز آینده نیز بار دیگر با آنان ملاقات داشته باشم .
وی تصریح كرد:در دو دیدار ماه گذشته خود با مسوولان باشگاه پرسپولیس، صحبت های كلی مطرح شد و به جزییات نپرداختیم ولی محور گفت وگوها در دیدارهای آتی هنوز مشخص نیست.
مربی اسبق تیم های پرسپولیس و پاس تهران با اشاره به بیماری پدر همسرش اظهارداشت: این مساله موجب شده است كه در حال حاضر نتوانم در فكر فعالیت در خارج از تركیه باشم.
دنیزلی در ادامه اظهارداشت:در دیدارهای ماه گذشته خود این موضوع را با مسوولان باشگاه پرسپولیس در میان گذاشتم . این مربی تركیه ای در پاسخ به سووالی مبنی بر اینكه اگر با مسوولان باشگاه پرسپولیس به توافق برسد قراردادش با یكی از شبكه های تلویزیونی كه در حال حاضر برای آن شبكه فعالیت می كند، چه خواهد شد ؟ گفت: این مساله موضوع مهمی نیست و امكان فسخ قرارداد وجود دارد ولی برای من در حال حاضر خانواده ام و سلامتی پدر همسرم مهم است.
دنیزلی در پاسخ به این سووال كه آیا مسایل مالی در دیدارش با مسولان باشگاه پرسپولیس مطرح شده است یا نه؟ گفت: مسایل مالی در دیدارهای گذشته ام با مسوولان این باشگاه مطرح نشده است و عمده مطالبی كه در این دیدار ها مطرح شد مسایل خانوادگی من بود كه در حال حاضر عزیمتم به ایران را ناممكن كرده است.
مربی سرشناس تركیه ای در ادامه با تاكید بر اینكه ایران و ایرانیان را بسیار دوست دارد و خاطراتی بسیار خوب از دوران مربیگری خود در این كشور دارد، گفت: فعالیت در ایران برای من بسیار نشاط آور است و دوستان بسیاری در این كشور دارم ولی همانگونه كه عنوان كردم در حال حاضر با مشكلات خانوادگی مواجه هستم و اینكه سرنوشت برای من چه چیز را رقم خواهد زد در آینده مشخص خواهد شد.
 

4141

کد خبر 189221

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =