سرمربی راه آهن پیش از بازی با پرسپولیس دوباره در مورد این تیم و اتفاقاتی که اول فصل رخ داد صحبت کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی دایی پیش از مسابقه راه‌آهن و پرسپولیس، در مورد این‌که قرار است با تیم سابق خود مقابله کند می‌گوید: «فکر نمی‌کردم یک روزی بخواهم دوباره جلوی پرسپولیس و هوادارانش قرار بگیرم. البته من جلوی آن‌ها قرار نمی‌گیرم. تقابلی با آن‌ها ندارم اما این‌که بخواهیم به عنوان یک رقیب بازی کنیم سخت است. ولی فعلا به راه‌آهن تعهد دارم. هر کاری از دستم بربیاید انجام می‌دهم.»
دایی در مورد حرف‌های استیلی در برنامه نود که گفته بود تا زمانی که علی دایی سرمربیگری پرسپولیس را برعهده داشت با این تیم مذاکره نکرده هم می‌گوید: «من گفته بودم گذشت زمان همه چیز را مشخص می‌کند. ماه پشت ابر نمی‌ماند. وقتی با سپاهان بازی داشتیم چند بازی مانده بود که فصل تمام شود. چطوری می‌شود به بیک‌زاده می‌گویند برو بهترین بازی‌ات را مقابل پرسپولیس انجام بده، بعد می‌خواهیم در مورد فصل آینده با تو مذاکره کنیم. بیک‌زاده که در لیست من نبود. همان موقع آقایان نماینده فرستادند به کمپ آلمان و اسپانیا که برای فصل آینده یک کمپ انتخاب کنند. پس معلوم است با یک نفر صحبت کرده بودند که این کارها را می‌کردند. تا کی می‌خواهند عوام‌فریبی کنند و به مردم دروغ بگویند؟»
دایی ادامه می‌دهد: «چرا الان باید جلوی پرسپولیس قرار بگیرم؟ تازه من یک فصل و نیم کار کرده بودم و می‌دانستم در چه پستی بازیکن می‌خواهیم. تازه می‌خواستم از این تیم برداشت کنم ولی کاری کردند که به راه‌آهن آمدم.»
دایی در پاسخ به این سوال که قرار بود هفته شانزدهم، هفته تقابل او با کاشانی و استیلی باشد اما حالا هر دو آن‌ها از پرسپولیس رفته‌اند هم می‌گوید: «من قبول ندارم. من چه تقابلی با آن آقایی که نمی‌خواهم اسمش را بیاورم دارم؟ با چنین آدمی تقابلی نمی‌توانم داشته باشم. ولی حمید استیلی دوست من بوده و برای من عزیز است. مادر او مثل مادر من است. با برادرانش سلام علیک دارم. ولی حمید راهش را اشتباه رفت.»
دایی در مورد وضعیت مالی باشگاه راه‌آهن و این‌که چرا تیمش در دقایق پایانی گل می‌خورد هم می‌گوید: «همه تیم‌ها مشکل مالی دارند. با این وجود من از باشگاه خواسته‌ام در نیم فصل بازیکن بگیریم. من می‌دانم ضعف تیمم این است که میانگین قدی پایینی دارد. به همین خاطر در دقایق پایانی اکثر گل‌هایی که می‌خوریم روی ارسال‌های بلند است. اما نمی‌توانم بازیکنانم را جراحی کنم تا قدشان بلند شود. درخواست جذب بازیکن داده‌ایم و امیدوارم بتوانیم در نیم فصل این ضعف را برطرف کنیم.»
43 43
کد خبر 189416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =