سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از شکست سنگین تیمش برابر پرسپولیس همه مسئولیت ها را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ محمد احمد زاده سرمربی تیم فوتبال ملوان پس از شکست سنگین 6 بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او که قبل از این دیدار گفته بود که امیدوار است این بازی در شرایط برابر 11 به 11 برگزار شود، در پاسخ به این سوال که آیا بازی در چنین شرایطی برگزار شده، گفت: «بله، خوشبختانه بازی در شرایط 11 به 11 برگزار شد.»
او در ادامه گفت: «متاسفانه همان طور که همه دیدند امروز روز بد ما بود و نمایشی بسیار ضعیفی را ارائه دادیم. چنین شکست سنین و تحقیرآمیز در تاریخ ملوان بی سابقه است. به هر حال شکست جزیی از فوتبال است اما واقعیت این بازی دریافت 6 گل نبود.»
احمدزاده در پاسخ به این که آیا مصاحبه قبل از بازی او در عملکرد شاگردانش تاثیر منفی گذاشته، گفت: «شاید این طور باشد اما من آن صحبت ها را هفته گذشته انجام دادم و نمی دانم چطور دیروز حرف هایم انعکاس پیدا کرد.»
این مربی با سابقه در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که تیمی که پر طرفدار باشد فقط روی سکو ها پر طرفدار نیست که در واکنش به آن خبرنگاری از او پرسید که آیا منطور شما این است که پرسپولیس در فدراسیون هم طرفدار دارد؟ و احمد زاده در پاسخ به آن گفت: «شما می توانید به این صورت تعبیر کنید.»
سرمربی تیم فوتبال ملوان در پایان صحبت هایش همه مسئولیت های این شکست سنگین را بر عهده گرفت و گفت: «در این پیروزی طرفداران پرسپولیس بیشترین سهم را داشتند و شک نکنید با این بازی که پرسپوبیس امروز انجام داد آنها قهرمان جام حذفی خواهند شد. در پایان می گویم که من مقصر اصلی این شکست هستم و شاید نباید مانند بازی های لیگ نمایش هجومی را در این بازی ارائه می دادیم.»

252 43

کد خبر 265007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =