تسنیم نوشت:

معاون امور مسافری شرکت راه‌آهن با بیان اینکه شرکت‌های مسافری درخواست‌هایی را برای افزایش قیمت بلیت قطار به راه‌آهن ارائه دادند، گفت: افزایش قیمت بلیت در تابستان در دستور کار نیست.

سید محمد راشدی اظهار کرد: با توجه به اینکه پیش‌فروش بلیت قطار برای تابستان آغاز شده است، بنابراین هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بخش بلیت در تابستان در دستور کار قرار ندارد.

وی افزود: برای رفاه مردم و تسهیل سفر نگاه ما این است که همزمان با افزایش نرخ سوخت، نباید افزایش قیمت بلیت صورت گیرد، چون فشاری مضاعف بر مردم تحمیل می‌شود، بنابراین افزایش قیمت بلیت در تابستان در دستور کار نیست.

معاون امور مسافری شرکت راه‌آهن با بیان اینکه افزایش نرخ سوخت تاثیر زیادی بر هزینه شرکت‌های خصوصی (مسافری) ندارد افزود: بیشترین تاثیر افزایش نرخ سوخت بر هزینه‌های شرکت راه‌آهن است، قیمت بلیت قطار از طرف شرکت‌های مسافری تعیین می‌شود و در همین راستا درخواست‌های مختلف از طرف شرکت‌ها به شرکت راه‌آهن ارائه شده اما فعلا کارشناسی و درباره آنها تصمیم گیری نشده است.

وی همچنین درباره تخفیف بلیت در ایام ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به اینکه تمام شرکت‌های مسافری خصوصی هستند ارائه تخفیف بستگی به تصمیم شرکت‌ها دارد اما طبق سنوات گذشته تخفیف‌هایی از طرف شرکت‌ها در نظر گرفته می‌شود.
3939

کد خبر 421023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • رضا A1 ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
  3 0
  مثل بنزین
 • مهران A1 ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
  2 0
  همانطوری که حامل های انرژی گران نشد گران نمی شود؟