مظلومی با کنایه درباره رای استیناف برای استقلال و کرار می گوید این وسط یک چیزهایی هست که باید باشگاه پیگیری کند!

سعید اکبری/خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی به محرومیت سه جلسه ای کرار اعتراض دارد. او که دیروز در باشگاه استقلال به سر می برد، در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد نباید کمیته استیناف قبل از بازی حساس با نفت تهران، چنین رایی صادر می کرد. مظلومی معتقد است باید محرومیت این بازیکن عراقی به فصل آینده موکول شود، نه حالا. او می گوید کرار فصل گذشته این تخلف را انجام داده و نباید ترکش آن به استقلال امروز بخورد.

آقای مظلومی کرار از سه بازی بعدی شما محروم است. چطور این را دوشنبه نمی دانستید؟
این پرونده مال سال گذشته بوده، چرا الان کرار را محروم کرده اند؟ حداقل این محرومیت را موکول کنند به فصل آینده و بگذارند کرار برای ما بازی کند.
این اولین بار است که بازیکنی در یک فصل تخلف می کند و حکم محرومیتش در فصل بعد اجرا می شود!
دقیقا صحبت ما همین است. مگر محرومیت کرار برای سال بعد لیگ برتر نبوده است؟ کرار فصل آینده از حضور در لیگ برتر محروم شده بود. الان هم او را از فصل بعد محروم کنند نه این فصل. فکر کنم این وسط یک چیزهایی هست که باید باشگاه استقلال پیگیری کند.
چه چیزی هایی؟
باشگاه دارد در این زمینه پیگیری هایی می کند. برای ما سوال است که چرا الان باید استنیاف رای بدهد؟ چرا پارسال چنین رایی ای نداده اند؟ اگر رای برای سال بعد است، واقعا چرا امسال کرار را نداشته باشیم؟ معمولا استیناف عادلانه رای می دهد. من آقای صالحی را می شناسم. می دانم ایشان خیلی آدم محترمی است ولی چرا در آستانه بازی حساس ما با نفت تهران چنین رایی ای صادر شده است؟ حتما الان باید رای را می دادند؟
این رای به ضرر باشگاه استقلال شد و به نفع جاسم کرار.
بله، الان کرار هیچ ضرری نکرده است و باشگاه استقلال دارد ضربه می خورد. تیم استقلال دارد ضربه می بیند. مسئولان استیناف با رایی ای که صادر کرده اند، فقط به تیم استقلال ضربه زده اند. باشگاه دارد ضربه می بیند. کرار سال قبل این تخلف را کرده، گناه ما چیست؟
گویا خبر نداشتید محرومیت برای امسال است.
بله، ما اصلا خبر نداشتیم. به ما گفتند این محرومیت برای سال آینده است. ولی بچه ها با آقای صالحی به صورت تلفنی صحبت کردند که ایشان گفتند محرومیت از بازی بعدی استقلال شروع می شود. مگر می شود قبل از بازی حساس با نفت چنین اتفاقی بیفتد؟ جالب اینجاست که کرار فصل قبل هم دقیقا قبل از بازی نفت محروم بوده. ما داریم این چیزها را بررسی می کنیم. شک نکنید به کمیته استیناف اعتراض خواهیم زد. باشگاه پیگیری این مسئله است. ما به این رای معترضیم. چرا من و تیمم الان تاوان حرکت فصل قبل کرار را بدهیم؟
ولی در پایان رای نوشته اند قطعی است. این یعنی تغییر نمی کند.
من نمی دانم. الان در باشگاه هستم و به آقای نظر هم گفتم که این مسئله را پیگیری کنند تا حداقل مسئولان محرومیت کرار را بگذارند برای فصل بعد نه حالا. امیدواریم مشکل حل شود.

41251

کد خبر 455582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =