مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج با یادآوری آغاز ثبت نام اینترنتی نوسازی تاکسی های فرسوده توسط این سازمان از هجدهم مهر ماه جاری، عنوان کرد: هم اکنون ثبت نام اینترنتی نوسازی تاکسی های فرسوده در حال انجام است و این اقدام تا 16 آبان ماه سال جاری به اتمام می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، پرویز اسکندری با اعلام این خبر به شرایط ثبت نام اشاره کرد و گفت: دارندگان اتومبیل های فرسوده مدل های 75 به پایین و 76 تا 84 می توانند نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.این مسئول در توضیح زمانبندی ثبت نام، زمان ثبت نام دارندگان تاکسی مدل 75 به پایین را از تاریخ 18 تا بیستم مهرماه جاری عنوان کرد و گفت: افرادی که تاکسی مدل 76 و 77 دارند در روزهای بیست و یکم تا بیست و سوم مهر ماه جاری برای ثبت نام به سازمان تاکسیرانی مراجعه و ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام برای دارندگان خودرو مدل 78 و 79 بیست و پنجم و بیست ششم همین ماه بوده است، عنوان کرد: به دلیل زیاد بودن تاکسی های مدل 80، ثبت نام برای نوسازی این خودروها چهار روز و از تاریخ 27 تا 30 مهر ماه جاری انجام می شود.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج اضافه کرد: روزهای سوم، چهارم و پنجم آبان ماه سال جاری به ثبت نام تاکسی های مدل 81 اختصاص یافته است.
اسکندری تاریخ ثبت نام تاکسی های مدل 82 را روزهای ششم، هفتم و نهم آبان ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: سه روز بعدی همان ماه به ثبت نام نوسازی خودروهای مدل 83 اختصاص یافته و متقاضیان با این شرایط باید در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم آبان به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.
این مسئول با اشاره به اینکه تاکسی های بالاتر از مدل سال 84 شامل این ثبت نام نمی شوند، زمان اسم نویسی دارندگان تاکسی مدل 84 روزهای سیزدهم، چهاردهم و شانزدهم آبان ماه سال جاری می باشد.
وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با اتمام نوسازی خودروها، شاهد کسب رضایت حداکثری شهروندان و تاکسیرانان باشیم.

کد خبر 469606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =