ایسنا نوشت: فیس‌بوک در رقابت با شبکه‌های اجتماعی شغلی همچون لینکد‌ین و اسلک، بانک سلطنتی اسکاتلند را به عضویت در شبکه "فیس‌بوک در کار" درآورده است.

بانک سلطنتی اسکاتلند بزرگترین مشتری نسخه شغلی شبکه اجتماعی فیس‌بوک تا به امروز است.

این قرار‌داد شامل حضور 30 هزار کارمند بانک سلطنتی اسکاتلند در این شبکه تا مارس سال آینده است و در مجموع باید 100 هزار نیروی این بانک تا سال 2016 عضو "فیس‌بوک در کار" شوند.

فیس‌بوک تقریبا یک سال می‌شود که روی نسخه شغلی شبکه اجتماعی خود کار می‌کند تا بتواند با پلتفرم‌های تجاری همچون اسلک و حتی لینکدین رقابت کند.

این سرویس هنوز بسیار ابتدایی است و توان ارتباط با اپلیکیشن‌ها یا سرویسهای خارجی را ندارند ولی در عوض کاربران می‌توانند با همکاران خود دوست شوند یا آنها را دنبال کنند، به یکدیگر پیام دهند، عضو گروه‌ها شوند و تماس‌های صوتی و تصویری داشته باشند.

جولیان کودورنیو - مدیر همکاری‌های جهانی فیس بوک در زمینه پلتفرم - در مصاحبه با تک‌کرانچ گفت: ما هنوز در مرحله‌ بتا هستیم اما قصد داریم براساس یک مدل تجاری آزاد به سوددهی برسیم.

وی افزود: ما همچنین در حال ایجاد تیم‌های بازاریابی و فروش برای شبکه فیس بوک در کار در سرتاسر جهان هستیم.

بانک سلطنتی اسکاتلند یکی از شرکت‌هایی است که از نسخه پایلوت فیس‌بوک در کار استفاده می‌کند.

سیمون مک‌نامارا - مدیر ارشد اداری بانک سلطنتی اسکاتلند - گفت: نسخه‌ای که ما از آن استفاده می‌کنیم نشان می‌دهد که ما آماده همکاری بیشتر هستیم. در حال حاضر 90 درصد کارکنان از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند.


5656

 

کد خبر 471854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =