باوجود قانونی شدن ازدواج هم جنس‌ها در پنسیلوانیای آمریکا،‌اما یک زوج هم جنس نمی توانند ازدواج کنند؛‌ آن ها به شکل قانونی پدر و پسر هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ قبل از قانونی شدن ازدواج همجنس ها در ایالت هایی از آمریکا، بعضی از همجنسگرا ها از قوانین تصویب شده در آمریکا استفاده می کردند تا از ارث و میراث بهره ببرند و در بیمارستان ها هم مانند یک خانواده حق وراثت داشته باشند.

سال‌ها پیش نینو اسپوزیتو، معلمی بازنشسته، زوجش رولاند دروبوسی را به فرزندی پذیرفت تا از قوانین خانواده بودن استفاده کنند، آنها بیش از 40 سال است که با هم زندگی می کنند.

این دو نفر اکنون می خواهند باهم ازدواج کنند ولی دادگاه درخواست آنها را رد کرده است، چون فرزندخوانده هستند، دادگاه می گوید فقط در موارد خاصی می توانند فرزند خواندگی را لغو کنند.

اسپوزیتو 78 ساله به سی ان ان گفت: ما هیچ وقت فکر نمی کردیم که چنین روزی را ببینیم که ازدواج هم جنس ها در پنسیلوانیا آزاد شود.

بوسی هم در رابطه با فرزندخواندگی گفت: ۴۰ سال پیش این راه، اجازه قانونی ترین شرایط موجود برای زندگی را می داد.

موضوع فرزند خواندگی هم‌جنس‌گرایان اتفاقی غیر عادی در آمریکا نیست، سازمانی که از همجنس‌گراها حمایت می کند اعلام کرده زوج های همجنس‌گرای زیادی در آمریکا وجود دارند که برای حفظ رابطه شان از قانون فرزندخواندگی استفاده کرده اند. حالا این زوج ها می خواهند ازدواج کنند، ولی آن ها با قوانینی روبرو می‌شوند که در آن لغو فرزندخواندگی اصلا آسان نیست.

البته اسپوزیتو و بوسی در پنسلوانیا زوج هایی را می شناسند که فرزندخواندگی را لغو و ازدواج کرده اند. آن ها بعد از اینکه متوجه این موضوع شدند تصمیم گرفتند تا ازدواج کنند.

اما قاضی با گفتن اینکه تصمیم قبلی آن ها به این هدف بوده که مالیات وراثت را از 15 درصد به 4 درصد برسانند، اجازه نداد این دو مرد باهم ازدواج کنند. به همین دلیل آن ها باید به جای یک زوج یک پدر و فرزند بمانند.

منبع: سی ان ان / 4 نوامبر 2015

47237

کد خبر 474980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 1
  • نظرات غیرقابل انتشار: 7
  • رضوی IR ۱۷:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
    82 65
    حالم از همشون به هم میخوره,لعنت خدا بر همه شما قوم لوط منتظر عذاب الهی باشید