ایسنا نوشت: امکان دریافت پرینت حساب‌ مشترکان سیم کارت های اعتباری اپراتور اول تا یک ماه دیگر فراهم می‌شود.

مشترکان اپراتورهای مختلف تلفن همراه می‌توانند بادریافت پرینتی از مکالمات خود به طور کامل در جریان قرار بگیرند که دریک دوره زمانی مشخص به چه میزان و با چه شماره هایی تماس برقرار کرده اند. بدین ترتیب مشترکان می توانند از این طریق بررسی کرده و خود قضاوت کنند که مبلغی که در قبض های پایان دوره آنها آمده به چه شکل محاسبه شده است.

در این میان اگرچه این سرویس بیشتر برای مشترکان سیم کارت های دائمی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما در ارتباط با سیم کارت‌های اعتباری نیز از سوی برخی اپراتورها چنین امکانی در نظر گرفته شده تا شفافیت بیشتری در زمینه هزینه های مربوط به مکالمه وجود داشته باشد. با این حال در حال حاضر مشترکان سیم کارت های اعتباری همراه اول فاقد چنین امکانی هستند و چه از طریق پورتال شرکت ارتباطات سیار و چه از طریق دفاتر خدمات مشترکین برای آنها امکان دریافت چنین لیستی وجود ندارد. در مراجعه حضوری مشترکان نیز مسوولان این شرکت به آنان خاطرنشان می‌کنند که برای دریافت این لیست باید به دادسرا مراجعه کنند که البته دادسراها نیز تنها در شرایط خاص و بر اساس مسائل قضایی چنین لیستی را در اختیار مشترک قرار می دهند.

در این میان با توجه به اینکه مشترکان سیم کارت های اعتباری فاقد قبض های میان دوره و پایان دوره هستند، دریافت ریزمکالمات می‌تواند راه مناسبی برای اطلاع افراد از میزان استفاده آنها باشد. البته بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار، امکان دسترسی به لیست مکالمات از جمله سرویس هایی است که در دستور کار همراه اول قرار داشته و بر این اساس ظرف دو تا سه هفته آینده مشترکان سیم کارت های اعتباری نیز قادر به دریافت این لیست از طریق پورتال شرکت ارتباطات سیار خواهند بود.


5656

 

کد خبر 487801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =