اولین سازمان مردم نهاد میانجی گری کشور در اصفهان و پس از ابلاغ آئین نامه میانجی‌ گری در امور کیفری توسط رئیس قوه قضائیه تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا برادران اصفهانی، رئیس هیئت مدیره نخستین سازمان مردم نهاد میانجی‌ گری در خصوص تشکیل این سازمان مردم نهاد اظهار داشت: در این راستا باید یادآور شوم که آئین‌نامه میانجی گری در امور کیفری در ماده 1 و فصل چهارم و مواد 11 تا 14 خود نسبت به تشکیل موسسات میانجی‌گری تصریح کرده که در این راستا و با پیگیری جمعی از وکلای دادگستری، حقوقدانان، اساتید، متخصصان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها اولین مرکز میانجی گری سازمانی با نام«مجمع امور داوری و میانجی گری اصفهان» در کشور تشکیل شد.

وی ادامه داد: داوری و میانجی گری در این مجمع به صورت عام‌المنفعه و در جهت توسعه فرهنگ صلح و دوستی و آگاه سازی جامعه نسبت به داوری و میانجی گری و راهکارهای غیر قضائی جهت حل دعاوی صورت می‌گیرد.

گفتنی است برادران اصفهانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، محمود مالمیر مدیرعامل، صفرعلی جعفری نائب رئیس هیئت مدیره، سید احمد عطائی خزانه دار و منوچهر توسلی و مجتبی نیک دوستی به عنوان اعضای هیات مدیره، اعضای مجمع امور داوری و میانجی گری اصفهان را تشکیل می‌دهند.

همچنین احمدرضا رفیعی و علی رادان جبلی اعضای علی البدل هیئت مدیره این مجمع را شامل می‌شوند.

 

کد خبر 489314

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =