مدیرعامل استقلال می گوید شعارها علیه او بعد از بازی نفت تهران، خطی بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی سرمربی استقلال پس از شکست مقابل نفت تهران، اعلام کرد داوری ها به نفع یک تیم خاص است. حرف های او سریعا با واکنش پرسپولیسی ها روبرو شد. البته بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال حرف های سرمربی تیمش را رد می کند و می گوید: «نه به نظر من داوری ها به نفع تیم خاصی نیست.» او ادامه می دهد: «ولی فکر می کنم اگر داوری ها به همین سبک و سیاق باشد، مشکل درست می شود. همین قضاوت ها بازیکنان را در زمین عصبانی می کند و باعث می شود کارت بگیرد. در این صورت تیم ها لطمه می بینند. داوری در فوتبال رکنی اساسی است و باید به آن توجه ویژه ای شود.»
افشارزاده همچنین درباره شعارهای استقلالی ها علیه بیرانوند می گوید: «متاسفانه شنیدم که به او فحش داده اند. این رفتارها را نباید به پای هواداران استقلال گذاشت. همیشه در هر تجمعی که آزاد برگزار می شود، یک عده می خواهد اخلال در کار بقیه ایجاد کنند. من این چیزها را از چشم هواداران واقعی استقلال نمی بینم. قطعا بین تماشاگران خط می دهند.»
او در واکنش به شعارهایی که علیه خودش داده شد، می گوید: «این شعارها را شنیدم تعجب کردم. منتی سر کسی نمی گذارم ولی همه می دانند تا چه حدی کارم را انجام داده ام و برای استقلال وقت گذاشته ام. قطعا پشت این شعارها خط و خطوطی هست و ما هم پیگیر آنها هستیم.»


252 43

 

 

کد خبر 510674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =