با مشارکت مرکز پژوهش های شورای شهر کرج؛  دومین همایش فصلی کارآفرینی با عنوان "همسو" برگزار شد

دومین رویداد فصلی کار آفرینی ، با مشارکت مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این رویداد روز دوشنبه، هفدهم اسفند ماه جاری با حضور 220 نفر از کارآفرین ها و علاقمندان به کارآفرینی در سالن اجتماعات فرهنگسرای کوثر برگزار و از کسانی که به رشد فرهنگ کارآفرینی در کرج کمک کرده بودند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همسو، مکمل رویداد هفتگی همفکر بوده و توسط جمعی از جوانان کرجی به صورت داوطلبانه برگزار می شود. از اسفندماه سال گذشته تا اسفندماه جاری، نزدیک به 50 رویداد کارآفرینی در کرج برگزار شده است که مجموعا بیش از هزار نفر در آن شرکت کرده اند.

مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورا قصد دارد در این مسیر تأمین کننده نیازهای پژوهشی و برنامه ریزی به منظور پشتیبانی فکری از اقدامات شورای اسلامی شهر و کسب جایگاه مرجعیت برای سایر نهادهای شهری کشور باشد.

این مرکز به منظور شناسایی، مشاركت و تعامل تمام کارشناسان فعال و خبره در تصميم سازي و تصميم گيري شهری نسبت به تهیه بانك اطلاعات طرح های مرتبط با رويكردی نوین و خلاقانه در حوزه مدیریت شهری کرج اقدام نموده و انتخاب طرح هاي برتر و ترسيم يك برنامه تعاملي و مشاركتي و منسجم براي جلب مشارکت بیشتر شهروندان، تدوين و ترسيم برنامه ها براي دوره های زمانی كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت و ايجاد بانك اطلاعاتي را از برنامه های کارشناسان خلاق می داند.

گفتنی است، مرکز پژوهش ها جهت پیشبرد اهداف و برنامه های پژوهشی و مطالعاتی خود و با بهره گیری از ظرفیت های داوطلبانه از کلیه علاقمندان واجد شرایط اقدام به راه اندازی این باشگاه کرده است.

در این رویداد کارآفرینانی، یوسف صادقی مقدم، محمدعلی نبی زاده، حسن خندان و پدرام سلطانی سخنرانی کردند، علاوه بر آن پنل گفتگویی با حضور کارآفرینان جوان، مهدی قطبی، محمد رشیدی و مهدی بیکی پور برگزار گردید.

هدف از برگزاری این همایش توسعه فرهنگ کارآفرینی و کمک به حل مشکلات و مسائل کارآفرینان جوان از طریق انتقال تجربه و توسعه ارتباطات است.

 

کد خبر 519081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =