فرهاد کاظمی گفت تیمش در بازی با تراکتورسازی در کارهای دفاعی اشتباهاتی داشت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرمربی سیاه جامگان پس از باخت سه بر صفر تیمش مقابل تراكتورسازی گفت: برتری تراکتورسازی به خاطر تجربه آنها بود. بازی خوبی انجام می‌دهد. در کارهای دفاعی اشتباه‌هایی داشتیم که فکرش را نمی‌کردیم. باید 30 درصد کار تاکتیکی انجام می‌دادیم. بازیکنان ما چند موقعیت خوب را از دست دادند. بعد از پنالتی بازی را از دست دادیم.
وی ادامه داد: در مورد داوری هم باید بگویم که قضاوت خوبی انجام داد اینکه پنالتی داخل محوطه بوده یا خیر، دیگر گذشته است. داوران ما جوان هستند و باید به آنها فرصت بدهیم. دیگر بازی تمام شده و فایده‌ای ندارد در این باره صحبت کنیم.
سرمربی سیاه‌جامگان در مورد عملکرد خط دفاعی تیمش گفت: ما گل دومی که دریافت کردیم روی حادثه فوتبال بود که توپ در میانه میدان از دست رفت. پس از اینکه در دقایق ابتدایی پنالتی گرفته شد بازی از دست ما خارج شد و از لحاظ روحی و روانی بازیکنان خراب شدند. خط دفاعی ما غافل از بازی عمل می‌کند و هوش و حواسش به بازی نیست این مشکلات هم به من برمی‌گردد شاید من خوب نمی‌توانم مسائل را انتقال بدهم. اما دفاع ما باید مستحکم‌تر باشد. من این شکست را بر گردن می‌گیرم تا بازیکنانمان در ادامه مسابقات به خودشان بیایند.
كاظمی گفت: مشکلات تیم ما بسیار زیاد است. یکی، دو تا نیست باید این مسائل درست شود تا تیم بتواند شرایط خوبی را در ادامه مسابقات داشته باشد. ما در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتیم و توانستیم سه، چهار موقعیت خلق کنیم. تقریباً در نیمه دوم کار مساوی بود. در اجرای کارهای تاکتیکی ناقص بودیم.
43 43

کد خبر 581401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =