فریدون همتی عصر دیروز در جلسه ستاد سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به استان قزوین که در استانداری تشکیل شد اظهارداشت: سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به قزوین فرصت بسیار مغتنم و ارزشمندی برای احیاء جایگاه واقعی استان است

به گزارش خبرآنلاین او تصریح کرد: این سفر می تواند بستری برای رسیدن قزوین به جایگاه واقعی خود باشد لذا از همه مدیران انتظار داریم با جدیت برای مقدمات سفر اقدام کنند. همتی بیان کرد: استقبال و میزبانی از دومین شخصیت کشور بعد ازمقام معظم رهبری دومین مقام رسمی کشور است که حضور ایشان می تواند جایگاه قزوین را تقویت کند. رئیس ستاد سفر ریاست جمهوری به استان قزوین گفت: انجام این سفر یک اتفاق ملی و مبارک است که به حیثیت کشور و استان گره خورده و از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است که همه باید با توجه به آن به گونه ای رفتار و عمل کنند تا از این فرصت برای حفظ شان و مقام استان بخوبی استفاده کنیم.

استاندار افزود: از رسانه های جمعی، اصحاب رسانه و اهل نظر انتظار می رود با تبیین ارزش و اهمیت سفر، دستاوردها و آثار این سفر، خدمات و کارنامه سه ساله دولت در استان را بازگو کنند و در سطح افکار عمومی به این موضوع توجه کنند تا مردم با ابعاد و نتایج این سفر بیشتر آشنا شوند. همتی گفت: از فضای مجازی و محیطی و رسانه ها باید برای انعکاس خدمات انجام شده استفاده کردتامردم با دولت احساس همراهی و وابستگی بیشتری کنند و در جریان خدمات انجام شده قرار گیرند. وی افزود:اگر تبیین خدمات و دستاوردهای دولت در استان به خوبی و درستی انجام شود شور و نشاط مردمی برای استقبال باشکوه از رئیس جمهور افزایش خواهد یافت. استاندار در پایان بر برنامه ریزی و هماهنگی مدیران شهری بویژه مدیریت شهری قزوین برای پاکسازی، بهسازی، زیباسازی شهر در آستانه سفر تاکید کرد. رئیس جمهور و هیئت دولت روز چهارشنبه میهمان مردم استان قزوین خواهند بود.

46

کد خبر 583313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =