فرهاد کاظمی گفت: ماشین‌سازی همان تیم باغیرت و قدیمی است و بازیکنان باید بدانند که در کجا بازی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، فرهاد کاظمی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آبی‌پوشان پایتخت حاضر شد و درباره دیدار فردا اظهار کرد: شرایط‌مان برای بازی فردا از هر نظر خوب است. وضعیت روحی، بدنی و تاکتیکی‌مان مناسب است. ضعف‌هایی که در بازی با تراکتور داشتیم را برطرف کردیم تا بتوانیم مقابل استقلال موفق شویم. تیم حریف فوتبال بازی می‌کند و این جای امیدواری دارد زیرا باعث می‌شود راحت‌تر بازی کنیم و فردا (چهارشنبه) به آنچه هستیم برسیم.
وی درباره بازیکنانی که به زمین خواهد فرستاد نیز گفت: بهمن کامل محروم است اما خوشبختانه مصدوم نداریم. ما حتی شهاب زاهدی را در لیست ۱۹ نفره خود قرار ندادیم زیرا در دیدار قبلی اشتباهات زیادی داشت. او باید بداند که در کجا بازی می‌کند تا بتواند فوتبالیست بزرگی شود.
کاظمی ادامه داد: این را تمام بازیکنان باید بدانند که در چه تیمی بازی می‌کنند. ماشین‌سازی همان تیم باغیرت بزرگ و قدیمی است. کسی را داخل زمین می‌فرستم که تاکتیک‌پذیر باشد.
سرمربی ماشین‌سازی گفت: بعید می‌دانم ITC عزیزف برای بازی فردا آماده شود. ما در پست مهاجم نیاز به بازیکن داریم و اگر این بازیکن در تست پزشکی‌مان قبول شود، او را در بازی‌های آینده به خدمت خواهیم گرفت.
کاظمی خاطرنشان کرد: هنوز هم معتقدم کار تاکتیکی تیم‌مان خیلی ضعیف است ولی قول می‌دهم که در بازی هفته بیست و نهم دیگر خیال‌مان از بابت بقا در لیگ راحت باشد.
وی با اشاره به نقاط ضعف استقلال گفت: با اینکه استقلال در بازی‌های گذشته خوب گل زده است، اما این را هم باید مد نظر گرفت که این تیم از پیکان ۱۰ نفره دو گل خورده و ما بیشتر به دنبال نقاط ضعف حریف هستیم.
کاظمی بیان کرد: مشکلی برای پست دفاع راست نداریم و هر کسی که در تمرین‌هایمان تلاش کند و انگیزه خوبی داشته باشد او را در ترکیب‌مان قرار می‌دهیم.
وی در پایان تاکید کرد: من هوادار نمی‌خواهم و در مقطع کنونی به تماشاگر نیاز دارد. طرفداران ماشین‌سازی اگر تیم‌شان را دوست دارند، باید به ورزشگاه بیایند تا ما هم بتوانیم از حضورشان دلگرمی بگیریم.
43 43

کد خبر 631020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =