کتابخانه عمومی شهید رجایی میزبان شش مدرسه

کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز به مناسبت دهه فجر و برای گرامی داشت یاد شهدا میزبان دانش آموزان شش مدرسه بود.

زینب عیدی گراوند، مسئول کتابخانه عمومی شهید رجایی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین گفت: امروز دانش آموزان یادگاران شهداء از 6 مدرسه شاهد فاطمیه، شاهد ولایت، لاله های امام، شکوفه‌های انقلاب، بهنام محمدی و امام هادی میهمان کتابخانه شهید رجایی بودند.

عیدی گراوند افزود: با هماهنگی اداره کل بنیاد شهید امور ایثارگران استان و موسسه ایثار خوزستان جهت گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب دانش آموزان در این کتابخانه حضور پیدا کردند.

مسئول کتابخانه شهید رجایی در این خصوص گفت: دهه فجر سالروز حماسه ها و رشادت های آزاد مردانی است که هم صدا با یکدیگر و با رهبری امام خمینی (ره) علیه استکبار و رژیم منحوس شاهنشاهی دست به قیام و انقلاب زدند و حالا ایران همیشه سرافراز پس از 38 سال خود را مرهون آن رشادت ها و ایثارگری ها می داند.

وی افزود: امروز تعداد 160 دانش آموز با هدف آشنایی با محیط کتابخانه و کتابخوانی از کتابخانه شهید رجایی بازدید کردند. در این بازدید ضمن پذیرایی از این عزیزان مسابقه نقاشی با موضوع  شهید و شهادت و انقلاب اسلامی برگزار و به بهترین آثار جوایزی از طرف کتابخانه اهدا شد. همچنین در حاشیه این بازدید گروه سرود (ای ایران) سرودی بسیار زیبا با موضوع دهه فجر اجرا کرد.

به گزارش خبرآنلاین، در ادامه مسئول کتابخانه از برگزاری نمایشگاه نقاشی که توسط این دانش آموزان صورت پذیرفته بود، در روزهای آینده خبر داد. در پایان این بازدید تعدادی از این دانش آموزان به عضویت کتابخانه در آمدند.

46

کد خبر 633996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =