۰ نفر
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
بحران آنفلوانزای مرغی مهار شد

ایلنا نوشت: معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت:‌ بحران آنفولانزای مرغی در کشور با همکاری سایر دستگاه‌ها مهار شد.

مرتضی اکبرپور درباره آخرین وضعیت آنفولانزای مرغی در کشور اظهار داشت: برای مقابله و مبارزه با آنفولانزای مرغی در استان‌های تحت تاثیر، تحت نظر شخص آقای استاندار ستادی تشکیل شد و به شدت با این بحران مقابله شد.

وی ادامه داد: با اقدامات انجام شده، کانون‌های بحران مدیریت شد و در حال حاضر بلافاصله هر جایی که اعلام کنند واحد آلوده‌ای است، برای انهدام اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور افزود: بنا بر گزارشی که استانداران اعلام می‌کنند، خوشبختانه مشکل خاصی در ارتباط با آنفولانزا وجود ندارد و کانون های بحران مدیریت و کنترل شده است. استانداری با همکاری محیط زیست و ناجا و همچنین سازمان دامپزشکی که متولی موضوع است و سایر دستگاه‌ها این بحران را تحت کنترل درآورد.

اکبرپور همچنین در رابطه با جلسات تشکیل شده درباره حادثه پلاسکو گفت: جایابی کسبه پلاسکو هم اکنون در حال انجام است. از سوی دیگر در جلسه‌ای که با مدیریت بحران و سایر دستگاه‌های درگیر برگزار شد، قرار بر این شد که مستندی در رابطه با حادثه پلاسکو ساخته شود و در نامه‌ای از صدا و سیما خواستیم که مستندات را در اختیار ما بگذارند.

۴۷۲۳۵

کد خبر 637077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =