فریده شجاعی می‌گوید: «تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم برای بسکتبال مثمر ثمر باشم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری حالا نایب رییس فدراسیون بسکتبال است.او که سالیان سال در ورزش این مملکت حضور داشته حالا می خواهد گام های بلند و مثبتی را در بسکتبال بردارد.

تبریک می گوییم.به نظر می خواهید تجربه خودتان را در بسکتبال استفاده کنید.

تقریبا 50 سال است که دارم در ورزش ایران فعالیت می کنم و به اندازه کافی تجربه دارم که بتوانم آن را دراختیار رشته های مختلف و بانوان آن رشته قرار بدهم.هدف من خدمت کردن است و دوست دارم این تجربه ای را که در کشور خودم به دست آورده ام را برای خانم های ایرانی خرج کنم.

بسکتبال و ...

من عرق خاصی نسبت به بسکتبال دارم و خودم هم علاقه داشتم.ضمن اینکه کار کردن در کنار آقای طباطبایی و خانم محمدیان باعث شد تا با انگیزه بیشتری این سمت را قبول کنم.شاید اگر این دو بزرگوار نبودند به فدراسیون بسکتبال نمی آمدم.امیدوارم گامی که برداشته ام مثبت باشد و بتوانم روزهای خوبی را برای بانوان بسکتبال رقم بزنم.البته برای خدمت رسانی به بانوان بسکتبالیست به دعای مردم و حمایت رسانه ها هم نیاز دارم تا از این طریق آن ها را به جایگاه خوبی برسانیم.

بازی های اسقلال را دنبال می کنید.

کم و بیش.برای آنها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در لیگ،جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق باشند و دل هواداران را شاد کنند.

ماجرای طلب منصورخان از استقلال به کجا رسید؟

چند  روز پیش پندار توفیقی با من تماس گرفت و اعلام کرد با جواد قراب در حال بررسی اسناد و مدارک مطالبات منصور است تا متوجه شوند مرحوم چه میزان از باشگاه استقلال طلب دارد.در نهایت قرار شد زمانیکه ریز مطالبات پورحیدری مشخص شد با من تماس بگیرند. همین که دوستان پیگیر مطالبات منصور هستند باید خدارا شکر کنیم.

251 41

کد خبر 756542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =