۰ نفر
۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶

کم‌کم به روزهای پایان سال، شروع سال جدید و نوروز 97 می‌رسیم. خیلی‌ها از همین حالا برنامه‌های مسافرت خود را چیده‌اند یا می‌خواهند به زادگاه خود بازگردند و دیداری تازه کنند. بی‌شک داشتن خودرو در این روزها خیلی کمک می‌کند.

خیلی‌ها هستند حتی اگر ماشین نداشته باشند برای روزهای تعطیلات نوروز تلاش می‌کنند خودرویی را موقتی بخرند یا اگر هم ماشین داشته باشند به دنبال این هستند که آن را عوض کنند. به هر حال چه بخواهید به سفر بروید و چه بخواهید دید و بازدیدهای عید را انجام دهید، نیاز به ماشین دارید. خودروهای پژو در این روزها می‌توانند به شما کمک کنند.

اگر نخواهید پراید سوار شوید و دنبال جایگزین‌های مناسبی باشد که قیمت معقول‌تری نسبت به رقبا داشته باشند، پژو دست دوم می‌تواند گزینه‌ی خوبی حتی به صورت موقتی باشد. پژو دست دوم می‌تواند انواع پژو 405 یا پژو 206 باشد که هر کدام مزایای خودش را دارد.

به هر حال از آنجایی که موضوع ایمنی در ترددهای شما به ویژه سفرهای برون شهری خیلی اهمیت دارد، بنابراین پژو 405 گزینه‌ی مناسب‌تری نسبت به پراید است. اتاق پژو استحکام بهتری دارد و اگر نخواهید زیاد هزینه کنید می‌توانید یک پژو دست دوم تمیز بخرید.

یکی دیگر از ویژگی‌های پژو دست دوم این است که اگر 405 بخرید می‌توانید از فضای زیادی آن برای سفرهای خانوادگی استفاده کنید. به هر حال در این روزها داشتن فضای کافی برای حمل بار در سفر اهمیت زیادی خواهد داشت.

از طرف دیگر اگر دنبال پژو دست دوم هستید، پژو 405 کارکرده را می‌توانید با قیمت مناسبی خریداری کنید تا اگر خواستید بعد از تعطیلات آن را بفروشید، ضرر نکنید. از طرف دیگر وقتی پژو 405 را به عنوان یک پژو دست دوم انتخاب می‌کنید، خیالتان راحت است که اگر به مشکلی خوردید هر جایی مکانیک و قطعات آن پیدا می‌شود.

اما اگر بخواهید پژو 206 را به عنوان پژو دست دوم خریداری کنید، باید قیمت بیشتری بپردازید، ولی طبیعتا کیفیت این خودرو بالاتر است، ظاهر اسپرت‌تری دارد و از همه مهمتر اینکه چون موضوع سوخت در سفر اهمیت زیادی دارد، میزان مصرف پژو 206 خیلی کمتر از پژو 405 است.

البته این خودرو برای خانواده‌هایی که تعداد آنها زیاد است توصیه نمی‌شود و بیشتر باید آن را خودرویی جوان‌پسند بدانیم که دنبال سرعتو شتاب هستند.

پژو دست دوم همیشه مشتری خودش را دارد و حتی اگر بلافاصله بخواهید باز تعطیلات آن را بفروشید خیلی سریع می‌توانید از سایت شیپور اقدام کنید تا در فاصله‌ای کوتاه بعد از ثبت آگهی رایگان در شیپور بتوانید خودروی خود را بفروشید.

اما نکته‌ی مهم دیگر این است که اگر پژو دست دوم دارید و می‌خواهید آن را بفروشید نیز الان موقعیت خوبی فراهم است. با اینکه خیلی‌ها شب عید خودروی خود را نمی‌فروشند و برای تعطیلات نگه می‌دارند، اما هستند افرادی که یا تمایل دارند خودروی جدیدی بخرند یا به تصور گران شدن خودرو در روزهای پیش از تعطیلات به دنبال فروش پژو دست دوم هستند. پس می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و با ثبت یک آگهی رایگان در سایت شیپور، بازار داغ خودرو، پژو دست دوم خود را به فروش برساند.

2121

کد خبر 761786