شفر ۳ آبی‌پوش را نمی‌خواهد/ ستاره جوان جنجالی در لیست سیاه

وینفرد شفر سرمربی استقلال لیست خروجی بازیکنان تیم خود را به مسئولان این باشگاه اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر، همان‌طور كه مسئولان استقلال گفته‌اند، لیست شفاهی خود را به باشگاه گفته تا در صورت تمدید قراردادش، سریعاً بازیكنان مورد نظرش را جذب كنند. در این بین شایعاتی درباره وضعیت چند بازیكن هم شنیده می‌شود.

ظاهراً اولین بازیكنی كه قراردادش فسخ می‌شود، میلاد زكی‌پور است. این بازیكن با آبی‌ها قرارداد دارد ولی این روزها مصدوم است و نمی‌تواند بازی كند. شفر گویا از كیفیت این بازیكن اصلاً راضی نیست و قصد دارد او را كنار بگذارد. شایعات از آن حكایت دارد كه شفر حتی به دنبال چند مدافع چپ است و قطعاً در این پست بازیكن می‌آورد.

شایعه داغ دیگر درباره وضعیت مهدی قائدی است. آنچه در ظاهر دیده می‌شود، این است كه او نمی‌تواند حالاحالاها بازی كند. علاوه بر مشكل جسمانی، او دادگاهی شده و باید به خاطر تصادف اخیر مقابل قانون پاسخگو باشد. البته وكیل این بازیكن كه یك خانم است، تلاش كرده تا ثابت كند مهدی پشت فرمان نبوده ولی تا این لحظه ناكام مانده است. طبق كروكی اولیه پلیس، قائدی پشت فرمان بوده و اگر این مسئله قطعاً ثابت شود این بازیكن محكومیت سنگینی خواهد داشت و در آن صورت بازگشت دوباره‌‌اش به میادین، با تأخیر زیادی مواجه می‌شود. با توجه به این مشكلات شنیده می‌شود احتمالاً قائدی در لیست استقلال برای فصل بعد نیست. شفر دوست دارد تیمش در آرامش باشد ولی قائدی از زمان حضور او سه بار این آرامش را به هم زد و باعث حاشیه‌سازی برای استقلالی‌ها شد.

بازیكن سومی كه شایعات داغی درباره‌‌اش شنیده می‌شود، بویان است. او به تازگی به جمع آبی‌ها ملحق شده ولی به هیچ‌وجه كارایی نداشته است. این بازیكن در همان بدو ورود مصدوم شد و شایعاتی هم درباره چگونگی خریدش به گوش می‌رسید. شفر تصمیم گرفته این بازیكن را هم از لیست تیمش حذف كند تا جا برای جذب یك خارجی دیگر باز شود.

 

256 43

 

کد خبر 764070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =