۰ نفر
۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

علی‌رغم ممانعت‌هایی که نسبت به ادامه فعالیت اسنپ در یزد شده بود، دفتر این سامانه مجددا در این شهر آغاز به کار کرده است. اکنون با در اختیار داشتن یک تلفن همراه هوشمند و یک خودرو به سادگی می‌توانید در شهر یزد به درآمد مناسب دست پیدا کنید. تنها کافی است اپلیکیشن رانندگان اسنپ را دانلود و برای ثبت‌نام در ناوگان این سامانه اقدام کنید.

ثبت‌نام در ناوگان اسنپ در سه مرحله جذب، آموزش و احراز هویت انجام می‌شود. گروه بازاریابی اسنپ در سراسر ایران فعالیت خود را در زمینه جذب راننده از طریق اپلیکیشن «پروموتر اپ» و به صورت مکانیزه پیش می‌برند. 

رانندگی با اپلیکیشن اسنپ چه مزایایی دارد

یکی از امتیازهای رانندگی با اپلیکیشن اسنپ در یزد به میزان بالای درخواست‌های مسافران در این شهر برمی‌گردد. میانگین درآمد فردی که روزانه حدود 8 ساعت در این منطقه فعالیت می‌کند به حدود ۲میلیون‌ تومان در ماه می‌رسد.

اسنپ برای تشویق بیشتر رانندگان خود و همچنین حمایت از رانندگان فعالش طرح‌های انگیزشی متفاوتی را در نظر گرفته است. این سامانه در یزد به صورت هفتگی بیش از ۵میلیون تومان جایزه به فعال‌ترین رانندگان خود اهدا می‌کند. اطلاع‌رسانی درباره طرح‌های انگیزشی اسنپ در سراسر ایران از طریق پیامک و یا کانال‌های تلگرامی مربوط به هر شهر انجام می‌شود.

راننده معرفی کنید و هدیه بگیرید

اسنپ همچنین طرح ویژه‌ای را برای معرفی راننده در شهر یزد در نظر گرفته است. طبق تعرفه این طرح به معرف هر راننده مبلغ ۱۰۰هزار تومان پاداش تعلق می‌گیرد. تنها شرط لازم این است که فرد معرفی‌شده ۱۰سفر موفق در یک هفته اول فعالیتش انجام دهد.

برای پیوستن به ناوگان اسنپ در شهر یزد می‌توانید به دفتر این سامانه به نشانی اطلسیه، بلوار دانشگاه، مجتمع خورشید، پلاک 15، طبقه اول مراجعه کنید. همکاران اسنپ از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 تا 17 و پنجشنبه‌ها ساعت 8:30 تا 12 پذیرای مراجعه‌کنندگان هستند.

2121

کد خبر 768616