استاندار البرز گفت: اهتمام ویژه ای برای گسترش و تقویت روابط بخش خصوصی البرز با ایالت های مختلف لهستان بمنظور افزایش تبادلات تجاری، وجود دارد.

به گزارش خبرآنلاین، دکتر محمدعلی نجفی صبح چهارشنبه در دیدار با یاروسلاو مارچین دومانسکی سفیر لهستان در ایران ضمن قدردانی از پیگیری علاقمندانه وی برای گسترش روابط بین دو کشور افزود: رصد فعالیت های صورت گرفته در کشور و توجه ویژه به البرز از سوی لهستان بعنوان یک استان پویا و جوان، جای خرسندی دارد.

وی ادامه داد: البرز دارای شرایط و ویژگی های بسیار خاصی است و از سوی دیگر استقرار صنایع، موسسات و سازمان های ملی در این استان زمینه ساز اقدامات بزرگی بوده که اکنون با شناخت کافی به جد درصدد بهره برداری از این ظرفیت ها هستیم.

دکتر نجفی با اشاره به اینکه ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب، بدلیل استقلال طلبی و برافراشتن پرچم مبارزه با ظلم در دنیا با تلاطم های بسیاری مواجه بوده گفت: بر این اساس در مقاطع مختلف با موانع و سنگ اندازی هایی مواجه بودیم ولی به خواست خدا سربلند و پیروز از تنگناهای تحمیلی خارج شدیم.

وی افزود: با اهتمام ویژه ای درصدد گسترش تقویت ارتباطات بخش خصوصی استان البرز با لهستان هستیم.

* پویایی و جدیت استاندار البرز، زمینه ساز تحکیم روابط بین البرز و ایالت های مختلف لهستان است.*

یاروسلاو مارچین دومانسکی سفیر لهستان در ایران نیز در دیدار با بیان اینکه استاندار البرز در مقایسه با سایر استانداران از پویایی و جدیت ویژه ای برای پیشبرد امور برخوردار است گفت: این انگیزه مضاعف، لهستان را در گسترش روابط با البرز بیش از پیش ترغیب می کند.

وی ادامه داد: علاقمند به حضور هیاتی به سرپرستی استاندار البرز در لهستان هستیم و برای این امر همکاری های لازم از سوی سفارت صورت خواهد گرفت.

46

کد خبر 768922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =