ایران نوشت: سه مرد جوان که از سوی دو دختر اجیر شده بودند تا رئیس یک شرکت خصوصی را گوش مالی دهند، با رضایت شاکی در انتظار حکم دادگاه هستند.

صبح دیروز متهمان پرونده در شعبه هشتم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستادند. شاکی در بیان ماجرا گفت: «من رئیس یک شرکت خصوصی در خیابان پاسداران تهران هستم. یک روز در شرکت نشسته بودم و میهمان داشتم که ناگهان سه مرد با سلاح سرد به دفتر من حمله کرده و با تهدید یک فقره چک 600 میلیون تومانی، گوشی تلفن همراه، لپ تاپ و ساعت من و آن خانم میهمانم را به سرقت بردند. پس از این ماجرا شکایت کردم اما با شروع تحقیقات و ردیابی گوشی‌های مسروقه مشخص شد همان خانم همدست دزدان بوده و آنها از سوی وی اجیر شده‌اند تا از من سرقت کنند.»

بدین ترتیب بلافاصله دختر جوان و دوستش ملیسا دستگیر شدند. آنها در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به همدستی در این سرقت گفتند: ما کارمند همین شرکت بودیم اما وقتی او دستمزد ما را نداد تصمیم گرفتیم با طرح نقشه‌ای گوشمالی‌اش دهیم.

در ادامه دادگاه، شاکی پرونده گفت: من با توجه به درخواست مادران متهمان و اظهار پشیمانی آنها از شکایت خودم صرفنظر می‌کنم.
سپس متهم ردیف اول در اظهاراتش گفت: من اصلاً این دو خانم جوان را نمی‌شناسم. من به درخواست دوستم و برای انتقامگیری از مرد جوان این کار را انجام دادم و قصد سرقت نداشتم، هم‌اکنون هم همه اموال سرقت شده را به مالکش برگردانده‌ام.سپس دیگر متهم پای میز محاکمه ایستاد و با اظهار ندامت و پشیمانی از قضات درخواست عفو و بخشش کرد.دیگر متهمان نیز به ترتیب به اتهام خود اعتراف کردند.

پس‌ از پایان اظهارات متهمان، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

45302

کد خبر 770257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  0 0
  این پرداخت نکردن حقوق هم داره داستانی میشه تو مملکت
 • بی نام A1 ۰۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  0 0
  موضوعی که در این خصوص بسیار جالب توجه هستش. بحث حاشیه ای موضوع می باشد. دو دختر، سه مرد جوان را برای کتک زدن یا تهدید یا سرقت از یک مرد دیگر اجیر کرده اند. همین نشان می دهد که در حال حاضر، خانمها آنقدر توانمند شده اند که نه تنها مردها را به خدمت میگیرند، بلکه مثل باندهای مافیایی دارند عمل میکنند. نتیجه اینکه، دیگر نیاز نیست که قوای مقننه، مجریه و قضاییه به دنبال حمایت بیشتر از بانوان و دوشیزگان محترم باشند، کاری که تا الان انجام داده اند، خودش موجب به حاشیه رفتن مردها شده که تاثیر آن در کاهش نرخ ازدواج و بالا رفتن آمار طلاق هستش برای ان دسته از عزیزان که احساس میکنند به هر حال، بیکاری خوب نیست، پیشنهاد میکنم قوانین حمایت از حقوق مردها را در جامعه مان دنبال کنند.
 • بی نام IR ۰۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
  0 0
  مردم دیگه از قانون نا امید شدن و برای گرفتن حقشون خودشون اقدام میکنند ...... اقایون که به راحتی میتونن حقشون رو بگیرن ولی در چنین شرایطی خانمها باید کسی رو اجاره کنن تا حقشون رو بگیره ...... اینم یک جورشه .... از این به بعد از این چیز ها زیاد خواهیم دید