رئیس هیئت بدمینتون آبادان گفت: این هیئت برای شرکت‌های خصوصی و ادارات آبادان و خرمشهر، طرح‌های ویژه‌ای دارد.

محمود نواصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: در گذشته شرکت‌های خصوصی و یا ادارات که به عنوان اسپانسر در کنار یک رشته ورزشی حضور پیدا می‌کردند و یا قصد تیمداری داشتند، ابتدا تعداد ورزشکار آن رشته را بررسی می‌کردند و متاسفانه برخی از آنها تاکنون نیز چنین نگاهی دارند، که کاملا غلط است.

وی با اشاره به توانمندی‌های تبلیغاتی هیئت بدمینتون آبادان، افزود: این هیئت در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات مُدرن از جدیدترین روش‌ها استفاده می‌کند تا جایی که سرپرست اداره ورزش و جوانان آبادان صراحتا اعلام کرد، نوآوری و خلاقیت از ویژگی‌های هیئت بدمینتون آبادان است.

رئیس هیئت بدمینتون آبادان تاکید کرد: حجم زیادی از اخبار ورزشی رسانه‌های پر مخاطب در جنوب استان خوزستان به ورزش بدمینتون اختصاص دارند و خود این موضوع نشان دهنده پوشش گسترده و در واقع حجم بالای مخاطبین است که یک فضای ایده‌آل تبلیغاتی برای ادارات و یا شرکت‌های دولتی به شمار می‌رود.

نواصر ابراز امیدواری کرد: استفاده از روش‌های تبلیغاتی مدرن و گسترده، حجم بالای اخبار در رسانه‌های پر مخاطب همچون خبرگزاری‌ها و حضور ورزشکاران توانمند در سطح کشوری فقط بخشی از ظرفیت‌های عظیم تبلیغاتی هیئت بدمینتون آبادان است.

وی بدمینتون را یک ورزش ارزان، جذاب و پُرطرفدار عنوان کرد و گفت: شرکت‌هایی که قصد دارند از این ظرفیت ویژه استفاده کنند و اسپانسر باشند و یا تیمداری کنند و همچنین اداراتی که می‌خواهند برای کارمندان خود تیم تشکیل دهند، می‌توانند از طریق شماره تماس «09199539013» اقدام کنند.

46

کد خبر 779442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =