تخفیف 20 درصدی ویژه ثبت نام در دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی استان سمنان

معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی صنایع‌دستی، علاقمندان می‌توانند از تخفیف 20 درصدی ثبت نام در دوره‌های آموزشی صنایع‌دستی استان بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین ،«جعفر صفاخواه» امروز و در گفت و گویی گفت: با هدف توسعه و ترویج صنایع‌دستی، ثبت نام در تمامی دوره های آموزشی صنایع‌دستی در این استان در بیستم خرداد ماه(روز جهانی صنایع دستی) دارای 20 درصد تخفیف است.
وی گفت: برپایی گزیده آثار صنایع دستی استان سمنان در گالری دانژه سمنان، بازدید از کارگاهها و خانه‌های صنایع دستی و تجلیل از سه هنرمند برتر حوزه آموزش صنایع دستی از دیگر برنامه‌های گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی در این استان است.
صفاخواه افزود: برگزاری کارگاههای اجرای زنده صنایع دستی(ورکشاپ) در پارکها و محل های پرتردد برای آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید و کودکان با هنر صنایع دستی از دیگر برنامه های گرامیداشت این روز است.
وی گفت: فروشگاه دائمی صنایع‌دستی و هنرهای سنتی شهرستان سمنان نیز در محل میدان کوثر سمنان امروز کلنگ‌زنی می‌شود.
معاون صنایع دستی اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی، بهانه ای برای تجلیل از قشر پرتلاش و هنرمند استان و ترویج صنایع دستی در بین آحاد مختلف مردم است.
امروز ، بیستم خرداد ماه مصادف با 10 ژوئن روز جهانی صنایع دستی است.
بیش از چهار هزار و 500 هنرمند صنایع دستی در بیش از 52 رشته صنایع دستی در این استان فعالیت دارند

 

46

کد خبر 782722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =