حسین ماهینی همه پرسپولیسی‌ها را به اتحاد دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از پایان درگیری های تمرین امروز پرسپولیس، حسین ماهینی که یکی از کاپیتان های پرسپولیس به حساب می آید، با حضور در جمع هواداران و خبرنگاران با آن ها به صحبت پرداخت.

ماهینی در ابتدا گفت:« تک تک ما به خاطر پرسپولیس اینجا هستیم. از مدیرعامل باشگاه گرفته تا هوادار خردسالی که اینجا در محل تمرین تیم است. پرسپولیس همان‌قدر که هوادار دارد 10 برابر آن دشمن دارد. یکسری در بین خودمان هستند  که مشکل درست می‌کنند. ما نباید دشمن‌شاد شویم. اینجا فقط و فقط پرسپولیس مهم است. اگر اختلافی بوده، دیگر نیست. من قبول دارم که نباید بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان آن صحبت‌ها را رسانه‌ای می‌کردم. اشتباه کردم و بد موقعی حرف زدم. هر اختلافی و بحثی هست، باید بین خانواده خودمان حل شود. ما نباید دشمن شاد شویم. »

ماهینی ادامه داد:« پرسپولیس با دو پنجره بسته قهرمان لیگ شد و ما می‌خواهیم این روند ادامه پیدا کند. این فصل خودتان می‌بینید که هر کاری می‌کنند تا ما را متوقف کنند، من نمی‌خواهم فقط من را تشویق کنید یا فلان بازیکن را، اینجا باید فقط نام پرسپولیس شنیده شود. اگر یک بازیکن بد کار کرد باید او را تشویق و حمایت کنید. برانکو را تشویق کنید که این مرد بزرگ تا این حد توانسته در پرسپولیس موفق باشد، ما همه اینجا یک خانواده هستیم. »

دفاع راست پرسپولیس در پایان گفت:« از این پس باید هر اختلافی در تیم پیش آمد در خانه خودمان حل شود. ما نباید دشمن‌شاد شویم. مطمئن باشید با همین 12 نفر که هستیم امسال حتی اگر نیم‌فصل هم کسی به ما اضافه نشود، قهرمان لیگ خواهیم شد.»

254 41

کد خبر 796152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =