بسته‌های ترکیبی و دیتایرومینگ همراه اول به مناسب اربعین

همراه اول علاوه بر تخفیف در تعرفه رومینگ عراق در ایام اربعین حسینی، بسته های ترکیبی و دیتایرومینگ بین الملل نیز ارائه کرد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکینی که در ایام اربعین قصد سفر به عراق را دارند می توانند با خرید بسته ترکیبی (مکالمه، پیامک و دیتا) و یا بسته های دیتایرومینگ بین الملل ۸ روزه ویژه ایام اربعین، ضمن اطلاع از میزان استفاده از مکالمه و پیامک و دیتا، هزینه کمتری پرداخت کنند.
بسته ترکیبیارائه شده به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان ، شامل۲۰ دقیقهمکالمهباایران ، ۲۰ دقیقهمکالمهداخلی، ۲۰ عدد پیامک و ۱۰۰ مگابایتدیتا است. بسته هایاینترنتهمراهنیز در ۴ حجم ۵۰ مگابایت(۸ هزار تومان)، ۱۰۰ مگابایت(۱۴ هزار تومان)، ۲۰۰ مگابایت(۲۷ هزار تومان) و ۴۰۰ مگابایت(۴۸ هزار تومان) قابل خریداری است.
بسته هایخریداری شده پس از پرداخت مبلغ، فعال و محاسبه مصرف حجم بسته به محض ورود به کشور عراق و اقدام به استفاده از تلفن همراه، آغازمی شود. مدت زمان استفاده از بسته ۸ روز بوده و این زمان از تاریخخرید بسته شروع خواهد شد و توصیه شده مشترکین بسته را در آخرین روز خروج خود از ایرانخریداریکنند.
مشترکینمیتوانندبرایبررسیباقیمانده اعتبار بسته ‌ها کددستوری#۶۳۰*۱* را شماره ‌گیریو در صورت پایان حجم بسته خریداری شده، بسته دیگریخریداریکنند. لازم به ذکر است این بسته ها تمدیدخودکارنداردو در صورت اتمام بسته با تعرفه عادی محاسبه می شود.
همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند. همچنین بسته ها از درگاه فروشگاه آنلاین به نشانیShop.mci.ir و یا از درگاهUSSD و با شماره گیریکددستوری#۶۳۱*۱*قابل خریداری است.

2121

کد خبر 813861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =