فدراسیون فوتبال از نماینده ایرانی فیفا برای ادعای جنجالی سند می‌خواهد!

هفته نامه دنیای ورزش تورنتو نوشت:فدراسیون فوتبال ایران از نماینده رسانه ای فیفا خواهان اثبات ادعای جنجالی و بزرگش می شود خواهان ادای توضیحات از ارگانی می شود که او با آنها همکاری می کند.

مهرداد مسعودی به عنوان مسئول تیم رسانه‌ای فیفا در همه سال‌های اخیر از همه به اردوهای تیم ملی نزدیک تر بوده است. او در برزیل و روسیه حتی با پرواز تیم ملی سفر کرده و بهترین ارتباط را با اعضای تیم ملی داشته است اما بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا اتفاقی رخ داده که این رابطه شکرآب شده است. او در یادداشتی نوشته الکساندر لوپس مربی گلرهای تیم ملی با نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا مشت گره کرده و شاد بوده است.

ادعایی که هجمه ای بزرگ علیه تیم ملی و آتش تهیه جدیدی برای دعوای پرسپولیس و تیم ملی شده است. 

اعضای کادرفنی این روزها سکوت کامل کرده اند ولی آخرین خبر این است که آنها به شدت از این اتفاق شاکی هستند و اصرار دارند الکساندر لوپس که یک رگه برزیلی دارد تنها با زیکو خوش و بش کرده و اساسا اهل چنین رفتارهایی هم نیست و خودش را قاطی دعواهای اخیر فوتبال ایران نکرده است.

حالا فدراسیون فوتبال ایران قصد دارد در نامه ای به فیفا و به فدراسیون قطر از آنها بخواهد تا همکارشان مستنداتش درباره این اتفاق را رو کند و می گویند چطور در استادیوم صدهزار نفری فقط یک نفر این حادثه را دیده است.

البته این ماجرا در پاویون بازی رخ داده، جایی که اقلا ۱۰۰ نفری حاضر بودند و باید دید روایت دیگری از  آنچه ادعا شده ، وجود دارد؟ 

البته آقای مسعودی در این باره با رسانه ملی مصاحبه کرده است و تاکید داشته روی گفته های شان اما راهکار فدراسیونی‌ها در این باره استفاده از نامه نگاری برای یافتن مستندی درباره این ادعا بوده است!

کد خبر 825132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
  27 19
  بغض و کینه و عقده کیروش و کادرش علیه باشگاه و هواداران پرسپولیس بارها عیان و آشکارشده حالم ازتیم کی روش و خودشوکادرش بدمیشه این تیم ملی ایران نیست تیم بدردنخوریه ب اسم دلالیسم...
 • DE ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
  26 10
  اين رو كه همه مي دانند كي روش از پرسپوليس خوشش نمياد.
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
  11 5
  آقای مسعودی جزئیات این رفتار زشت کادر فنی رو در یک کلیپ کاملا توضیح داده. چرا اون کلیپ رو برای مخاطبانتون نمایش نمیدین ؟؟؟؟
 • بی نام DE ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
  7 7
  من آقای مسعودی را در دوران دبیرستان البرز از نزدیک می شناختم. اون دوران فرد قابل اعتمادی بود که روی حرفش می شد کاملا حساب کرد. بسیار بعید است که تغییر رویه ای به این شدت داده باشند که حرفی به این مهمی را غیر واقعی بزنند. البته اشتباه هر کس ممکن است بکند. آن روزها ایشان با تمام وجود عاشق فوتبال و پرسولیس بودند. خاطرات فوتبالی زیادی با هم داریم.