تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
نسخه چاپی/خبرآنلاین
تاریخ : شنبه 4 شهریور 1391 - 16:44:00 کد مطلب:238465
گروه: فرهنگ > کتاب

یک هدیه متفاوت برای کودکان زلزله آذربایجان/ گزارش تصویری

تنی چند از نویسندگان کشورمان با حضور در مناطق زلزله زده، ضمن دیدار با کودکان و نوجوانان این منطقه، هدیه‌ای متفاوت به آنها اهدا کردند. عکس‌ها: علی سلیمی خلیق

به گزارش خبرآنلاین، جمعی از نویسندگان کشورمان با حضور در مناظق زلزله زده آذربایجان شرقی، ضمن دلجویی کودکان و نوجوانان منطقه به ایشان کتاب و برخی اقلام فرهنگی و وسایل کوچک بازی اهدا کردند. هدیه ای که این روزها به احتمال قوی هیچ یک از نهادهای فرهنگی و مدعی فرهنگ در کشور، به فکر توزیع آن در منطقه نبوده اند گویا فراموش کرده اند که تابستان است و روزهای بلند و شب های خلوت تابستان کودکان فارغ بال از مدرسه و کتاب، باید به نوعی مورد توجه قرار گیرد. کودکانی که کتابی نحیف اینچنین لبخند بر لبان آنها می نشاند و یار مهربان را مهربان تر از همیشه در کنارشان، حاضر می کند.

رضا امیرخانی، محمدرضا بایرامی، ابراهیم زاهدی مطلق، محمود جوانبخت، علی سلیمی خلیق، قاسم‌زاده و فرهیدی از جمله همراهان فرهنگی این سفر ویژه بوده اند. انتشارات افق نیز کتاب های کودک و نوجوان خود را برای اهدا در اختیار این افراد قرار داده است.

پس از وقوع حادثه تلخ زلزله در آذربایجان شرقی، گروه های مختلفی از هنرمندان و اهالی فرهنگ بویژه نویسندگان و روزنامه نگاران با حضور در مناطق مختلف وقوع این زلزله، با آسیب دیدگان ابراز همدردی و به طرق مختلف و متفاوت نیز به آنها کمک کرده اند.

6060

http://www.khabaronline.ir/detail/238465