تیتر سه زیرسرویس

 • ۸ روش ساده برای این‌که کتاب خواندن جزئی از عادات روزمره‌تان شود

  ۸ روش ساده برای این‌که کتاب خواندن جزئی از عادات روزمره‌تان شود

  کسانی که کتاب می‌خوانند می‌توانند به تعداد شخصیت‌های موجود در کتاب‌ها، زندگی‌های مختلفی را تجربه کنند. هر کدام از این زندگی‌ها تجارب زیادی به فرد می‌دهند؛ برای همین کتابخوانی می‌تواند باعث رشد فردی و اجتماعی شود؛ چون جامعه با تجربه، جامعه‌ای رو به جلو است. اگر دوست دارید کتاب خواندن به بخشی از زندگی روزمره شما هم تبدیل شود؛ از هشت راهکار این مقاله استفاده کنید و به جمع جامعه کتابخوان‌ها بپیوندید.

 • چطور در مهمانی لباس خود را با فرزندتان ست کنید

  چطور در مهمانی لباس خود را با فرزندتان ست کنید

  یکی از لذت‌های پدر و مادر شدن، ست کردن لباس با بچه‌هاست. این کار علاوه بر اینکه زیبایی استایل خانوادگی شما را بیشتر می‌کند؛ به ایجاد احساس نزدیکی بیشتر با فرزندتان هم کمک می‌کند و رابطه شما را از شکل مادر و فرزندی خارج کرده و به رابطه دو دوست هم سن و سال با سلایق مشترک نزدیک می‌کند. در این مقاله با راه‌هایی آشنا می‌شوید که کمکتان می‌کند لباستان را با فرزندتان ست کنید و لذت ببرید. 

 • انواع محیط کاری و لباس‌هایی که مناسب آن‌هاست

  انواع محیط کاری و لباس‌هایی که مناسب آن‌هاست

  می‌گویند نمی‌توانید شغل مورد علاقه‌تان را به دست آورید؛ مگر اینکه برای همان شغل لباس بپوشید. ما یک قانون جدید را به این قانون اضافه می‌کنید؛ نمی‌توانید شغل مورد علاقه‌تان را حفظ کنید، اگر لباس مناسب محل کارتان را نپوشید. هر محل کاری قواعد مربوط به خودش را دارد وو اگر فکر می‌کنید هر لباسی برای هر محل کاری مناسب است؛ بهتر است در  طرز فکرتان تجدید نظر کنید و از این مقاله چشم برندارید. 

 • بانک ملت امسال هم سررسید نامه و تقویم چاپ نخواهد کرد.

  بانک ملت امسال هم سررسید نامه و تقویم چاپ نخواهد کرد.

   بانک ملت با هدف صرفه جویی در هزینه های غیرضروری، کاهش مصرف کاغذ، ملاحظات زیست محیطی و همگامی با سیاست های اقتصاد مقاومتی در شرایط خاص کشور، برای سال جدید تقویم و سررسید نامه چاپ نخواهد کرد.

 • بسترن بی‌۷۰؛ خودروی چینی قابل احترام

  بسترن بی‌۷۰؛ خودروی چینی قابل احترام

  خودروسازی چین در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته است و امروز دیگر به‌سختی می‌توانیم صفت بی‌کیفیت و کم کیفیت به خودروهای چینی نسبت دهیم. این پیشرفت هم از بعد طراحی ظاهری بوده است و هم از بعد فنی و تکنیکال.

 • ۲۰۶ در فرانسه و استرالیا چه قیمتی دارد؟

  ۲۰۶ در فرانسه و استرالیا چه قیمتی دارد؟

  ۲۰۶ معمولا به عنوان یکی از شیک‌ترین خودروهای سبک در کشور توصیف می‌شود. این در حالی است که خودروهای زیادی در این ژانر قرار دارند، اما چیزی که ۲۰۶ را از بقیه آن‌ها متمایز می‌کند، استایل خاص و فریبنده این خودرو است.

 • با ۲۰۰ میلیون تومان خرید کدام خودروهای کیا مناسب‌تر است؟

  با ۲۰۰ میلیون تومان خرید کدام خودروهای کیا مناسب‌تر است؟

  در این روزها که قیمت خودروها حسابی بالا رفته است برای خریداران خودرو بزرگترین دغدغه این است که با بودجه مد نظرشان چه خودرویی می‌توانند خریداری کنند.

 • مهم‌ترین وسایلی که قبل از سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

  مهم‌ترین وسایلی که قبل از سفر به شهر ساحلی باید به همراه داشته باشید

  درست وقتی که خستگی از هر طرف حمله می‌کند، سفر به مناطق ساحلی می‌تواند مثل یک معجزه شیرین، حال آدم را خوب کند و خستگی‌ها را فراری دهد. نور آفتاب و صدای موج‌های دریا در کنار وزش نسیم قرار می‌گیرد و حال و هوای شما را کاملا عوض خواهد کرد. اگر در تهیه و تدارک یک سفر ساحلی جانانه هستید، از لیستی که در این مقاله می‌خوانید استفاده کنید و تهیه وسایل ضروری را از قلم نیندازید.

 • کسب‌وکارهای نوین بانک انصار، هر روز از عمق راهبردی بیشتری برخوردار می‌شوند

  دکتر ابراهیمی در همایش سراسری مدیران بانک انصار:

  کسب‌وکارهای نوین بانک انصار، هر روز از عمق راهبردی بیشتری برخوردار می‌شوند

  همایش سراسری مدیران بانک انصار در سالن همایش های ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد و دکتر ابراهیمی مدیرعامل این بانک طی سخنانی ضمن تحلیل شرایط اقتصادی کشور و بررسی مهمترین مسائل تأثیرگذار آن و لزوم بکارگیری راههای مطمئن وموثر در عرصه مقابله با تحریم ظالمانه آمریکا گفت: در حال حاضر مبادلات بین الملل و پرداخت ما به ازاء معاملات ایران با دیگر کشورها مهم ترین مسئله کشور است که خوشبختانه با سیاست های اتخاذشده و برخلاف تصورات باطل آمریکا، ایران با رایزنی، حل مشکلات خود با کشورهای طرف معامله را دنبال و درحال گره گشایی از این حوزه حساس اقتصاد کشور است.

 • فیس براش چیست؟

  فیس براش چیست؟

  فیس‎براش یک دستگاه برقی برای شستشوی صورت شماست. کارکرد این دستگاه به دو صورت قابل شارژ و باطری خور است که انرژی موتور دستگاه به سری‎ها منتقل و باعث حرکت آنها می‎شود. در بعضی از این دستگاه‎ها سری دستگاه به چرخش در می‎آید و در بعضی موارد دستگاه حالت لرزشی یا ویبراتوری دارد. در هر دو صورت چون حرکات سری دستگاه تکرار شونده هستند نتایج فوق‎العاده‎ای دیده می‎شود.