تیتر سه زیرسرویس

 • رابطه قیمت مسکن با قیمت قوطی آهن و نبشی چگونه است؟

  رابطه قیمت مسکن با قیمت قوطی آهن و نبشی چگونه است؟

  در حال حاضر شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، به گونه‌ای است که سبب شده تا وابستگی زیادی بین بازارهای داخلی وجود داشته باشد؛ به‌طوری‌که با تغییرات اندک در یک صنف کاری، شاهد تغییرات عمده در صنف کاری دیگری خواهیم بود.

 • اضافه شدن قابلیت درخواست تپ‌سی به نقشه و مسیریاب بلد

  اضافه شدن قابلیت درخواست تپ‌سی به نقشه و مسیریاب بلد

  نقشه و مسیریاب بلد در راستای توسعه خدمات بومی و قابلیت‌های خود برای اقشار مختلف، امکان استفاده از سرویس تاکسی اینترنتی تپ‌سی را فراهم کرده است.

 • مشارکت بانک تجارت در احداث مدرسه پشته ماژین دره شهر ایلام

  مشارکت بانک تجارت در احداث مدرسه پشته ماژین دره شهر ایلام

  دبستان دوکلاسه "امید تجارت" روستای پشته ماژین از توابع استان ایلام با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح شد.

 • مهاجرت و اقامت با خرید ملک در ترکیه

  مهاجرت و اقامت با خرید ملک در ترکیه

  خرید ملک در ترکیه یکی از روش های مناسب جهت مهاجرت و اقامت در کشور ترکیه می باشد. کشور ترکیه با موقعیت جغرافیایی و تاریخی خود جزء 5 گزینه اصلی ایرانیان برای مهاجرت به شمار می آید. زیرا این کشور به دلیل دارا بودن ویژگی های خاص از قبیل توسعه روز افزون، آب و هوای متنوع، موقعیت قرارگیری استراتژیک بین سه قاره توانسته است سرمایه گذاران، مهاجران و دانشجویان را به خود جذب کند.

 • جوایز میلیاردی،‌ از شایعه تا واقعیت

  جوایز میلیاردی،‌ از شایعه تا واقعیت

  ​​​​​​​با ارسال عدد 1 به این شماره برنده 1 میلیارد تومن جایزه شو ! با خرید این کالا در قرعه کشی 1 میلیاردی ما شرکت کن !‌

 • سامانه‌ای برای رفع نیازهای مسکنی

  سامانه‌ای برای رفع نیازهای مسکنی

  این روزها که اقتصاد بین‌الملل و در پی آن اوضاع بازارهای مختلف در کشور در تلاطم است، همواره شاهد تغییرات قیمت که بعضا به صورت  روزانه روند افزایشی دارد، هستیم. از این رو برنامه‌ریزی در خصوص املاک و دارایی شخصی بسیار مهم است. این امر در کشور ما اهمیت دوچندان دارد، چرا که مسکن به عنوان کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود و بسیاری از مردم برای افزایش سرمایه خود اقدام به خرید و فروش املاک خود می­‌کنند.

 • آیا مهاجرت به کانادا انتخاب خوبیست؟

  آیا مهاجرت به کانادا انتخاب خوبیست؟

  زمانی که درباره تحصیل، کار و زندگی در خارج از کشور صحبت می شود، گزینه ای که در حال حاضر به ذهن مردم می رسد، کاناداست. می دانید چرا؟ دلیل آن کاملا واضح است. کشور کانادا توانسته با ایجاد فرصت های شغلی فراوان، اقتصاد پایدار و از همه مهم تر بی طرفی سیاسی در منازعات بین المللی، توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت را به خود جلب کند.

 • صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور

  صفحه اول روزنامه‌های امروز کشور

  حمله به نفتکش ایرانی در خلیج فارس،بازتاب سخنان 4شنبه روحانی در باره نظارت بر انتخابات مجلس،تحلیل ها در باره حضور زنان در ورزشگاه آزادی و... از تیترهای مطبوعات امروز است.

 • تاثیر نمایشگاه‌ها در رونق کسب و کارها

  تاثیر نمایشگاه‌ها در رونق کسب و کارها

  پیشرفت در تمامی زمینه از جمله زمینه کاری امروزه امری بسیار مهم میباشد. در این مقاله میخواهیم چگونگی پیشرفت در کسب کار از طریق شرکت در نمایشگاه های تخصصی مرتبط را به شما ذکر کنیم.

 • برگزاری نخستین جلسه ستاد حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری

  برگزاری نخستین جلسه ستاد حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری

  نخستین جلسه ستاد حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری در شهرک مامونیه زرندیه ساوه برگزار شد.