تیتر سه زیرسرویس

 • برای اولین بار تحویل نیم ساعته کتاب ها بعد از خرید!

  برای اولین بار تحویل نیم ساعته کتاب ها بعد از خرید!

  خیلی وقتا شده کتابی را خیلی فوری نیاز دارید و نمی خواهید سفارشی دهید که تا یک هفته طول بکشد به دست شما برسد و یا ممکن است به دنبال کتابی باشید اما نتوانستید پیدایش کنید و شرایط و حوصله گشتن را هم ندارید. برای رسیدن به نتیجه دلخواه تان یکی از روش های مطمئن ،خرید و سفارش از سایت کتاب 24 است .

 • «سهم آشنا»؛ بازارگردان اختصاصی نمادهای بزرگ بازار سرمایه

  «سهم آشنا»؛ بازارگردان اختصاصی نمادهای بزرگ بازار سرمایه

  گروه خدمات بازار سرمایه «سهم آشنا» در مهرماه، وظیفه بازارگردانی 30 نماد جدید در بورس تهران و فرابورس ایران را برعهده گرفته و در تلاش است تا با فعالیت مستمر، جریان معاملات در این نمادها را متعادل نماید.

 • دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

  دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

  بهزاد حسین عباسی یکی از مدرسان باتجربه و باسابقه 18 ساله در زمینه تدریس و مدیریت آموزشی ست که در شهرهای تهران ، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان فعالیت نموده است و به عنوان مدرس دوره های مدیریت و کسب و کار و حوزه دیجیتال مارکتینگ می باشد.

 • خواص گلیسیرین + مضرات عجیب گلیسیرین

  خواص گلیسیرین + مضرات عجیب گلیسیرین

  شاید جالب باشد بدانید که در زمان‌های گذشته برای درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی از داروهای گیاهی مفید استفاده می‌شده است. گلیسیرین به عنوان یک مایع شفاف و بدون بو است که در چربی‌های گیاهی و حیوانی وجود دارد. به صورت کلی از گلیسیرین برای موارد داروسازی و بهداشتی استفاده می‌شود و افرادی که می‌خواهند سلامت پوست خود را تضمین کنند و پوست شادابی داشته باشند می‌توانند از ترکیب این ماده استفاده کنند.

 • تقسیم اموال در طلاق توافقی چگونه است؟

  تقسیم اموال در طلاق توافقی چگونه است؟

  یکی از حقوق مالی زنان که در قالب یکی از شروط ضمن عقد در سند ازدواج درج می شود شرط تنصیف دارایی است که به موجب این شرط، در صورتی که طلاق از طرف مرد واقع شود و سایر شرایط قانونی نیز موجود باشد پس از طلاق تا نصف کل اموال و دارایی های مرد به زن تعلق می گیرد.

 • تفریحات لاکچری کیش

  تفریحات لاکچری کیش

  جزیره کیش یکی از بهترین و جذابترین مقاصد گردشگری ایران به شمار میرود. این جزیره زیبا و دوست داشتنی تفریحات متنوعی دارد و اگر مسائل مالی برایتان مهم نیست یا علاقه به آشنایی با تفریحات خاص در کیش دارید حتما این مطلب برای شما جذاب خواهد بود.

 • دوربین های مداربسته چه خدماتی را ارائه می کنند؟

  دوربین های مداربسته چه خدماتی را ارائه می کنند؟

  همه ما روزانه در محل کار، منزل خود، مکان های عمومی، اماکن تجاری و... شاهد حضور انواع مختلفی از دوربین مداربسته هستیم و قطعا به اهمیت حضور آن ها در زندگی روزمره خود پی برده ایم.

 • برند زی، برندی «با سربلندی ایرانی»، محصول شرکت زرسیما افتخاری دیگر آفرید

  برند زی، برندی «با سربلندی ایرانی»، محصول شرکت زرسیما افتخاری دیگر آفرید

  برند زی توانست در رقابتی تنگاتنگ، جایگاه ارزشمند برنز را در قسمت ارتباطات یکی از معتبرترین جوایز بین‌المللی خلاقیت یعنی گرتی (فرانسه) کسب کند.

 • آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس با حضور مدیران ارشد بانک گردشگری و باشگاه پرسپولیس برگزار شد

  آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس با حضور مدیران ارشد بانک گردشگری و باشگاه پرسپولیس برگزار شد

  بانک گردشگری حامی اصلی تیم پرسپولیس تهران به پاس سالها حمایت و همراهی هواداران این باشگاه و قدردانی از حضور پرشور و غرورآفرین آنها از کارت هواداری تیم پرسپولیس و خدمات ویژهی آن رونمایی کرد. یکی از بهترین انواع ارتباط تیم و هواداران، باشگاه هواداری و ارائه خدماتی همچون کارت هواداری است، یک هواداری حسابی با کارت هواداری پرسپولیس محقق می‌شود.

 • لذت زندگی هوشمند با محصولات جدید آنر

  لذت زندگی هوشمند با محصولات جدید آنر

  اکوسیستم هوشمند آنر که با نام 1+8+N شناخته می‌شود، محصولات گسترده و متنوعی را در حوزه زندگی هوشمند شامل می‌شود. اکوسیستمی که گوشی همراه در مرکز آن قرار دارد و محصولات هوشمندی در حول آن قرار می‌گیرند که باعث راحت‌تر شدن و افزایش کیفیت زندگی خواهد شد.