تیتر سه زیرسرویس

 • بانک آینده حامی تخت جمشید شد

  بانک آینده حامی تخت جمشید شد

  بانک آینده با امضا تفاهم نامه همکاری مشترک با پایگاه میراث جهانی تخت جمشید، رسماً حامی این اثر فاخر جهانی شد.

 • چگونه تجارت کارت خود را در کمتر از یک دقیقه مسدود کنیم؟

  چگونه تجارت کارت خود را در کمتر از یک دقیقه مسدود کنیم؟

  همراه بانک تجارت در کنار چندین روش دیگر، به عنوان ساده‌ترین راه، امکان مسدود کردن تجارت کارت را برای مشتریان فراهم کرده است.

 • فرصت پایانی برای ارسال اثر به جشنواره عکس «نگاه به آینده»

  فرصت پایانی برای ارسال اثر به جشنواره عکس «نگاه به آینده»

  فرصت ارسال اثر به جشنواره عکس «نگاه به آینده» تا جمعه 23 آذرماه 1397 تمدید شد.

 • بهترین شهرهای گردشگری ساحلی ترکیه

  در این اواخر ترکیه و شهرهای آن از نظر گردشگری رونق پیدا کرده است. تاریخ غنی ترکیه باعث شده است تا شهرهای آن جاذبه های تاریخی بسیار زیادی برای بازدید ارائه دهند. ترکیه به دلیل مسافت بسیار کوتاه و راه های دسترسی بسیاری که دارد و همچنین به دلیل دارا بودن انواع جاذبه ها و تفریحات مقصد گردشگری مناسبی برای ایرانی ها شمرده شود. برای سفر به ترکیه نسبت به دیگر نقاط توریستی دنیا هزینه کمتری پرداخت می کنید و این امر هم بر جذابیت ترکیه برای هموطنان می افزاید.

 • چگونه تعبیر خواب درستی برای خواب‌هایمان بیابیم؟

  چگونه تعبیر خواب درستی برای خواب‌هایمان بیابیم؟

  برای خیلی از ما پیش آمده است که خواب یا کابوسی ببینیم که فکر ما را به خود مشغول کند و در پی یافتن تعبیر خواب باشیم. چه خوابی که دیده باشیم خوب و شیرینی باشد و چه تلخ و نگران‌کننده، دانستن تعبیر آن برای خیلی از ما اهمیت دارد و برای فهمیدن معنی و پیام خوابی که دیده‌ایم به روش‌های مختلفی از مراجعه به کتاب‌های تعبیر خواب و... پناه می‌بریم.

 • میزبون:

  سامانه اجاره روزانه ویلا، سوئیت و آپارتمان ارزان قیمت در سراسر ایران

  در لابه‌لای دغدغه‌ها و تنش‌های زندگی مدرن، همه ما نیازمند زمانی هستیم تا خستگی‌ ناشی از زندگی روزمره را از ذهنمان بزداییم و چند روزی را در یک فضای آرام و دور از تشویش سپری کنیم. برای رسیدن به این آرامش، سفر همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها است. با توجه به تحولات اقتصادی اخیر، هزینه سفر - به خصوص سفرهای خارج از کشور - تا اندازه قابل توجهی افزایش یافته است. در چنین شرایطی، سفر به مناطق دیدنی کشورمان و بازدید از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر آن، مزیت‌های فراوانی دارد. از جمله اینکه می‌تواند از یک‌سو ما را با آداب و فرهنگ مناطقی که تا کنون به آن سفر نکرده‌ایم، آشنا کند و از سویی دیگر باعث تقویت حوزه گردشگری در کشور شود.

 • اعداد از ترکیب مطلوب پرتفوی «بیمه ما» سخن می‌گویند

  اعداد از ترکیب مطلوب پرتفوی «بیمه ما» سخن می‌گویند

  در حالی که گفته می شود اقبال مردم به بیمه نامه های آتش سوزی که خطراتی تبعی مانند سیل و زلزله را پوشش می دهد چندان زیاد نیست، اما اطلاعات عملکرد هشت ماه نخست امسال نشان می دهد حق بیمه تولیدی این رشته در شرکت «بیمه ما» بیش از ۸۰ درصد افزایش یافته است.

 • برای اولین بار در دنیا؛

  رونمایی از پیشرفته‌ترین ابزار مقایسه گوشی

  امروزه با پیدایش و گسترش اینترنت، خرید اینترنتی به شیوه‌ای مرسوم در دادوستد تبدیل شده است. با این وجود هنوز هم افرادی هستند  که ترجیح می‌دهند کالای مدنظر خود را لمس کنند، در دست بگیرند و در مقایسه با دیگر کالاها انتخاب خود را انجام دهند، این موضوع به ویژه در خرید گوشی همراه، به جهت هزینه و امکانات بالا اهمیت ویژه می‌یابد، به همین دلیل است که فروشگاه‌های اینترنتی به دنبال یافتن راه حلی هستند تا خرید اینترنتی را شبیه به خرید فیزیکی ممکن کنند. فروشگاه اینترنتی 19 کالا نیز با استفاده از فناوری واقعیت افزوده این امر را ممکن کرده و پلتفرمی کاربردی را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

 • جدیدترین ترفندهای سئو با ۲۵ درصد تخفیف در سایت باناشر

  اسرار فتح قله گوگل منتشر شد

  نسخه ۲۰۱۹ کتاب اسرار فتح قله گوگل، سه هفته قبل از آغاز سال جدید میلادی توسط انتشارات تاچارا روانه بازار نشر شد.

 • طرح عقیق بانک‌ انصار با سقف ۱۰ میلیارد ریال در حال اجراست

  طرح تسهیلاتی عقیق بانک‌انصار با سقف ۱۰میلیارد ریال و اقساط ۱۰۰ماهه درحال اجراست و مشتریان بانک ، صاحبان کسب وکار و عموم مردم می توانند براساس عقد مرابحه از آن استفاده کنند.