تیتر سه زیرسرویس

 • پخش سریال وسط پیوند اعضا و تبلیغ پوشک!

  پخش سریال وسط پیوند اعضا و تبلیغ پوشک!

  حجم انبوه انواع تبلیغات تجاری هنگام پخش سریال تلویزیونی «برادر جان» از شبکه سوم سیما، که با واکنش‌های بسیاری در فضای مجازی همراه بوده، سوژه کارتونی از شهاب جعفرنژاد در روزنامه هفت صبح شد.

 • ترامپ برای مذاکره با ایران آماده شد!

  ترامپ برای مذاکره با ایران آماده شد!

  درخواست ترامپ برای مذاکره از یک سو، تهدیدهای توئیتری‌اش از سوی دیگر و سیاست‌های یکجانبه و خصمانه او در قبال ایران، دستمایه کارتونی از حسین کشتکار در روزنامه جوان شد.

 • روزگار سیاه‌شده ستاره رئال را ببینید!

  روزگار سیاه‌شده ستاره رئال را ببینید!

  نیمکت‌نشینی‌های بیل در رئال مادرید که با عدم حضور او در آخرین دیدار کهکشانی‌ها در لالیگا شکل جدی‌تری به خود گرفت، آینده او در برنابئو را با تهدیدی جدی روبرو کرده؛ موضوعی که سوژه کارتونی از عمر مومنی در سایت گل شد.

 • وضعیت قرمز در اردوی آبی‌ها!

  وضعیت قرمز در اردوی آبی‌ها!

  اختلاف باشگاه استقلال و وینفرد شفر سرمربی سابق و تعلیق شده آبی‌ها برای مذاکره و فسخ قرارداد که ممکن است تبعات سنگینی برای استقلال داشته باشد، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شده است.

 • امروز قیمت خودرو چند باشه خوبه؟!

  امروز قیمت خودرو چند باشه خوبه؟!

  بازگشت قیمت به بازارهای مجازی و هجوم دوباره دلالان به این بازارها در کنار رفت و برگشت قیمت‌های توافقی در سایت‌های فروش آنلاین، سوژه کارتونی از کیوان زرگری در «شهرونگ» شد.

 • بزن بزن در لیگ بانوان از این زاویه!

  بزن بزن در لیگ بانوان از این زاویه!

  ماجرای عجیب و پرحاشیه زد و خورد در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران، که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جمعی داشت و در صدر اخبار ورزشی این روزها قرار گرفت، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

 • هرچی می‌خوای ببر، تاجمو باخودت نبر!

  هرچی می‌خوای ببر، تاجمو باخودت نبر!

  تاریخ‌سازی منچسترسیتی با گواردیولا که توانست پس از فتح لیگ برتر و جام اتحادیه، جام حذفی انگلیس را هم از آن خود کند، سوژه جدیدترین کارتون عمر مومنی در سایت گل شد.

 • رونالدو به دنبال مربی جدید!

  رونالدو به دنبال مربی جدید!

  پس از قطعی شدن جدایی آلگری از یووه در پایان فصل، انتخاب مربی بعدی این تیم از میان افرادی چون کونته، مورینیو، پوچتینو، گواردیولا و ... به موضوع داغ محافل و رسانه‌های فوتبالی تبدیل شده است. سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومنی به این موضوع پرداخته است.

 • پاسخ عوامل سریال «برادرجان» به پرویز پرستویی!

  پاسخ عوامل سریال «برادرجان» به پرویز پرستویی!

  پرویز پرستویی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارد، در پیامی به سازندگان سریال «برادر جان» از تهیه و تولید این سریال قدردانی کرد. این موضوع سوژه کارتونی از شهاب جعفر نژاد در روزنامه هفت صبح شد.

 • قهرمان یعنی ایشون!

  قهرمان یعنی ایشون!

  اظهارات اخیر رئیس قوه قضائیه که گفته افشا کنندگان فساد تشویق می شوند، سوژه کارتونی از فیروزه مظفری در روزنامه ایران شد.