تیتر سه زیرسرویس

 • چندتا سیگار بکشیم می‌میریم؟!

  چندتا سیگار بکشیم می‌میریم؟!

  دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران گفته "بر اساس آمارهای جهانی مصرف هر یک میلیون نخ سیگار باعث مرگ یک انسان می‌شود. علیرضا پاکدل با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به این موضوع پرداخت.

 • پپ گواردیولا: هیس!

  پپ گواردیولا: هیس!

  بلیچر ریپورت با انتشار طرحی از پپ گواردیولا ‌و ویترین افتخارات او به استقبال چهل و نهمین سالگرد تولد، این بازیکن سابق و مربی پرافتخار فوتبال جهان رفت.

 • بسته سفارشی کونته از منچستر رسید!

  بسته سفارشی کونته از منچستر رسید!

  حمید سحری با اشاره به پیوستن اشلی یانگ از منچستر به اینتر، با انتشار کارتونی در صفحه این ساید آرت نوشت: پیوستنِ اشلی یانگ به اینتر، یک اتفاق خوب برای کونته است یا سولشر ؟!‌

 • دیگه نمی‌کشم، مغزم ترکید!

  دیگه نمی‌کشم، مغزم ترکید!

  نازنین جمشیدی با انتشار کارتونی در صفحه شهرونگ به اتفاقات تلخ رخ داده در کشور، طی ماه‌ها و سال‌های اخیر پرداخت.

 • علاقه عجیب مدیران ورزشی به مصاحبه را ببینید!

  علاقه عجیب مدیران ورزشی به مصاحبه را ببینید!

  محمدرضا میرشاه‌ولد با انتشار کارتونی در روزنامه خبرورزشی، نوشت: «مدیران مصاحبه ورزش را قبضه کرده‌اند».

 • بازاریابی جدید دفاتر طلاق و ازدواج!

  بازاریابی جدید دفاتر طلاق و ازدواج!

  رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق گفته که تعدادی از سردفتران طلاق و ازدواج با همکاری برخی از کارمندان مجتمع‌های قضایی و با همکاری برخی دلال‌ها شرایطی فراهم می کنند تا به محض صدور حکم طلاق، زوجین به آن دفترخانه مراجعه کنند. این خبر سوژه کارتون مهدی عزیزی در خبرآنلاین شده است.

 • این انتخاب بارسلونا همه رو غافلگیر کرد!

  این انتخاب بارسلونا همه رو غافلگیر کرد!

  درحالی که صحبت‌هایی از مذاکره بارسلونا با ژاوی برای جانشینی والورده در رسانه‌ها مطرح شده بود، در نهایت کیکه ستین به عنوان سرمربی جدید آبی‌اناری‌ها انتخاب شد. کارتونیست مشهور سایت گل، این موضوع را سوژه جدید خود قرار داد.

 • دلتنگی‌ این روزهای لیونل مسی!

  دلتنگی‌ این روزهای لیونل مسی!

  نبود رونالدو در رئال، رویارویی بزرگ مادریدی‌ها و کاتالان‌ها را تحت تاثیر قرار داده است. جدال کریستیانو و مسی در ال‌کلاسیکو یکی از بزرگ‌ترین دوئل‌های فوتبالی‌است که دل اهالی فوتبال برای آن تنگ شده است. بلیچر ریپورت با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.

 • وضعیت این روزهای تلویزیون را ببینید!

  وضعیت این روزهای تلویزیون را ببینید!

  محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به اتفاقات حاشیه ساز روزهای اخیر در تلویزیون و شبکه افق، که منجر به تذکر گرفتن مسئولان رسانه ملی شد، واکنش نشان داد.

 • واکنش جالب لمپارد بعد از بازشدن پنجره نقل و انتقالات چلسی!

  واکنش جالب لمپارد بعد از بازشدن پنجره نقل و انتقالات چلسی!

  چلسی که تلاش زیادی برای بخشیده شدنِ محرومیتش در پنجره نقل و انتقالات کرد، هنوز بازیکنی رو جذب نکرده... حمید سحری با انتشار کارتونی در صفحه اینساید آرت به این موضوع پرداخت.