تیتر سه زیرسرویس

 • برین کنار تیم ملی داره میاد!

  برین کنار تیم ملی داره میاد!

  عملکرد خوب تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، که پس از عبور مقتدرانه از سد تیم‌های هنگ کنگ و کامبوج، در آستانه دیدار با بحرین قرار گرفته، سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی شده است.

 • بالاخره هویت واقعی ترامپ لو رفت!

  بالاخره هویت واقعی ترامپ لو رفت!

  روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داده ترامپ در ۹۹۹ روز گذشته ۱۳۴۳۵ ادعای غیردقیق و خلاف‌واقع مطرح کرده که در این میان، ۲۷ مورد از ادعاهای او در دسته دروغ‌های «پینوکیو تمام» جای گرفته‌اند. این موضوع سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

 • اسم یه نفر رو جا انداختی آقای ویدیچ!

  اسم یه نفر رو جا انداختی آقای ویدیچ!

  نمانیا ویدیچ در مصاحبه‌ای بدون اشاره به نامِ فرناندو تورس، 4 رقیب خطرناک خودش را معرفی کرد. سرخیو آگوئرو، لوییز سوارز، دیدیه دروگبا و پیتر کراوچ. این اظهارنظر سوژه کارتونی از حمید سحری در صفحه اینستاگرامی‌اش شد.

 • کمیته انضباطی اومد... فرار کنید!

  کمیته انضباطی اومد... فرار کنید!

  ماجرای جریمه‌های میلیونی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که با انتقادات گسترده باشگاه‌ها و بازیکنان همراه شده، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در شهرونگ شد.

 • درخشش عجیب آقای دروازبان روی یخ!

  درخشش عجیب آقای دروازبان روی یخ!

  پیتر چک، دروازه‌بان سابق چلسی و آرسنال که اخیرا از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود، با یک تیم هاکی روی یخ انگلیسی قرارداد امضا کرد و پس از اولین بازی خود در دروازه تیم هاکی گیلفورد فونیکس، به عنوان بهترین بازیکن زمین نیز شناخته شد. سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومنی به این موضوع پرداخت.

 • یارانه قطع شد، سربازی معاف شدم!

  یارانه قطع شد، سربازی معاف شدم!

  جانشین فرمانده ناجا با انتقاد از معافیت‌های مختلف سربازی گفته "۱۰ درصد پسران، معافیت پزشکی می‌گیرند و متاسفانه با طلاق‌های صوری مواجهیم. همچنین اگر فردی به خاطر مراقبت از پدرش معافیت کفالت گرفته و شش ماه بعد این پدر فوت شده، آیا نباید دیگر به سربازی برود؟" این اظها نظر سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبر آنلاین شد.

 • ببینید: تفاوت حضور بانوان برای تماشای بازی‌های لیگ و تیم ملی!

  ببینید: تفاوت حضور بانوان برای تماشای بازی‌های لیگ و تیم ملی!

  حضور بانوان در ورزشگاه‌ها فقط در بازی‌های ملی تداوم دارد؛ خبری که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شده است.

 • بهترین فوتبالیست تاریخ از نگاه آقای خاص!

  بهترین فوتبالیست تاریخ از نگاه آقای خاص!

  در حالی که طی یک دهه اخیر رقابت برای کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در جریان بوده، اما ژوزه مورینیو در یک مصاحبه تلویزیونی رونالدو نازاریو دلیما را به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ معرفی کرد سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومنی به این موضوع پرداخت.

 • ببینید خانم‌ها بازی تیم ملی را چطوری تماشاکردند!

  ببینید خانم‌ها بازی تیم ملی را چطوری تماشاکردند!

  صفحه طنز و کارتون شهرونگ با انتشار کارتونی از نازنین جمشیدی به حواشی اولین حضور رسمی بانوان در ورزشگاه آزادی برای دیدن دیدار تیم ملی ایران و کامبوج پرداخت.

 • توپ ترکیه به سمت چه کسی نشانه رفته؟

  توپ ترکیه به سمت چه کسی نشانه رفته؟

  حمله ارتش ترکیه به کُردهای سوریه به دستور رجب طیب اردوغان که با واکنش‌های بین‌المللی همراه بوده، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در شهرونگ شد.