تیتر سه زیرسرویس

 • ببینید: آخرین تلاش‌های ترامپ و بایدن!

  ببینید: آخرین تلاش‌های ترامپ و بایدن!

  انتشار آمار و نظرسنجی‌های روزانه از میزان آرا در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا که با گاف‌ها و اظهارنظرهای خلاف واقع ترامپ و بایدن دستخوش تغیر می‌شود، سوژه کارتونی در سایت کگل شد.

 • وضعیت عجیب مهاجم یوونتوسی‌ها رو ببینید!

  وضعیت عجیب مهاجم یوونتوسی‌ها رو ببینید!

  بدشانسی عجیب آلوارو موراتا مهاجم یوونتوسی ها در دیدار با بارسلونا که سه بار توپ را از خط دروازه حریف عبور داد اما هرسه توسط کمک داور ویدئویی، مردود و آفساید اعلام شد، سوژه کارتونی در صفحه اینساید آرت شد.

 • ببینید: سلطان آفساید دیگه تنها نیست!

  ببینید: سلطان آفساید دیگه تنها نیست!

  سه گل آلوارو موراتا در دیدار شب گذشته یوونتوس و بارسلونا با بدشانسی آفساید اعلام شد تا یادآور خاطرات اینزاگی در زدن گل در موقعیت آفساید باشد. اینساید آرت با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.

 • مسیر قهرمانی پرسپولیس در آسیا رو ببینید!

  مسیر قهرمانی پرسپولیس در آسیا رو ببینید!

  افزایش مشکلات مدیریتی و حواشی در باشگاه پرسپولیس کار این تیم را برای دستیابی به موفقیت در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در این رقابت‌ها دشوار کرده است. روزنامه خبرورزشی با انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد به این موضوع پرداخت.

 • برنده اصلی انتخابات آمریکا را ببینید!

  برنده اصلی انتخابات آمریکا را ببینید!

  در حالی‌که دونالد ترامپ و جو بایدن برای افزایش میزان آرای خود در انتخابات ریاست جمهوری تلاش می‌کنند، آمار مرگ و میر ناشی از گسترش ویروس کرونا در آمریکا روز به روز بیشتر می شود. سایت کگل با انتشار کارتونی از تام جانسون به این موضوع پرداخت.

 • ببینید: دلتنگی مسی برای دیدن رونالدو!

  ببینید: دلتنگی مسی برای دیدن رونالدو!

  در حالی که بسیاری از مردم دنیا در انتظار دیدن رقابت مجدد رونالدو و مسی در دیدار یوونتوس و بارسلونا بودند، مثبت شدن دومین تست کرونای رونالدو باعث شد که او این دیدار حساس را از دست بدهد. سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومانی به این موضوع پرداخت.

 • بببینید: میراث رونالدو به کدوم بازیکن میرسه؟

  بببینید: میراث رونالدو به کدوم بازیکن میرسه؟

  حمید سحری با انتشار کارتونی در صفحه اینساید آرت به موضوع اهدای پیراهن رونالدو اشاره کرد و نوشت: لیائو، ژوتا یا فلیکس؛ شایسته ترین وارث برای این پیراهن جادویی کدوم یکیشونه؟

 • سرگرمی جدید استقلال و پرسپولیس رو ببینید!

  سرگرمی جدید استقلال و پرسپولیس رو ببینید!

  چالش انتخاب مدیرعامل برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و حواشی انتخاب مدیران ناکارآمد برای این دو باشگاه، سوژه انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی شد.

 • ببینید: بایدن یا ترامپ، کدام برای ما بهتر است؟

  ببینید: بایدن یا ترامپ، کدام برای ما بهتر است؟

  تنور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی داغ شده، که انتخاب مجدد ترامپ یا پیروزی جو بایدن تفاوتی در سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران نخواهد داشت؛ طوری که خود آمریکایی‌ها نیز گفته‌اند چیزی از نظام سخت تحریمی نمانده که علیه ایران، اعمال نشده باشد. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.

 • یورگن کلوپ با چهره متفاوت در اتاق ملاقات زندان!

  یورگن کلوپ با چهره متفاوت در اتاق ملاقات زندان!

  یورگن کلوپ پس از مصدومیت ویرجیل فن دایک ستاره تیمش گفت" ما همانند زنی که همسرش در زندان است، منتظر او خواهیم ماند! سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومانی به این موضوع پرداخت.