شنبه 28 مهر 1397

طهرانی، علیرضا

کارشناسی زبان انگلیسی/ کاردانی کامپیوتر/ کارشناسی ارتباطات / خبرنگار از سال 82/ مدیر روابط عمومی ایرنا/ دستیار کارگردان فیلم رالی ایرانی/ مدیربرنامه ریزی فیلم رالی ایرانی/ مدیر روابط عمومی ستاد دیه/ دبیر خبری مسابقات جهانی لگو/ داور تجلی جشنواره فیلم فجر
 • شروع یک پایان

  - در خواست اطرافیان احمدی‌نژاد در روزهای اخیر مبنی بر تقاضای صدور مجور تجمع اعتراضی در کانال‌های منتسب به ایشان دست به دست می‌شود که ریاست جمهور محبوبشان، در طول ۸ سالی که بر صندلی ریاست جمهوری تکیه زده بود یک‌بار هم مجوزی با این عنوان برای منتقدان عملکردش صادر نکرد.

 • تخفیف املاک را رها کنید، آب گرفتگی شهر را دریابید!

  - در روزهای اخیر اخبار پرحاشیه شهرداری تهران در رسانه ها بهانه ای شده است تا شهردار تهران هجمه های خبری را بی جواب نگذارد و از هر بهانه ای برای پاسخ به انتقاداتی استفاده نماید که تخلفات رخ داده شده را اذعان دارد.

 • نمایندگانی با امید مردم

  - انتخابات 7 اسفند به مانند سایر انتخابات ادوار گذشته در کشور برگزار شد.

 • سریال کیمیا؛ خوب، بد، زشت

  - نمایش کیمیا اولین سریال طولانی تلویزیون به نیمه راه رسیده است. سریالی که در طول نمایش ازانتقادهای رسانه ها نیز در امان نماند.

 • خانم ها شما ببخشید ما مردان بی ادبیم!

  - روزهای گذشته که خبر عدم اجازه ورود بانوان به ورزشگاه ها و مسابقات پیش رو والیبال در ایران مطرح شد رسانه های خارجی به مصاحبه های پیرامون این موضوع توسط مسوولان در داخل کشور پرداختند.

 • آقای رئیس جمهور، تدبیر و امیدتان را به فعل در بیاورید... لطفا!

  - در طول یکسال گذشته که صحبت از خروج رکود اقتصادی در عرصه های مختلف کشور در محافل سیاسی و اقتصادی از سوی حامیان دولت به گوش می رسید، برخی از فعالیت های اقتصادی با چالشی عظیم دست و پنجه نرم کرد.

 • حال سینمای ایران بد است یا شما؟

  - حال سینمای ایران بد است یا شما؟ در ادبیات ایرانی رایج است که تا عصبانی هستی حرفی نزن و چیزی ننویس که بعدا پشیمان شوی! اما در طول روزهای گذشته هر چه گذشت دیدم عصبانیت شاید بهانه ای مناسب برای ننوشتن نباشد و تنها باید گفت و امید داشت که مخاطب خاص این مطلب را آرام بخواند!

 • آقای خاص؛ شما معروف شده اید دست از سر فوتبال بردارید!

  - مرور خاطرات گذشته از فضای ورزش و فوتبال در کشور که از سوی پیشکسوتان مطرح گردیده و مقایسه شرایط حال حاضر، تنها تاسف را برای علاقه مندان به این رشته پرمخاطب ورزشی را به همراه دارد چرا که سالیان دور از پیشکسوتان این رشته ورزشی شنیده ایم چگونه سختی ها را به تن خریده اند و به عشق مردم چگونه مصدومیت ها را تحمل کرده اند تا نامشان را در روزنامه های آن زمان برای نخستین بار مشاهده کنند همین مسائل است که کمی تامل برای علاقه مندان به ورزش علی الخصوص رشته فوتبال را بر می انگیزد.

 • آقای مایلی کهن ، لطفا مصاحبه نکنید !

  - محمد مایلی کهن مربی سابق تیم ملی در حالی که چند سالی است از فوتبال دور است اما همچنان با مصاحبه های جنجالی و عجیب خود سعی در حضور فعال در عرصه فوتبال را دارد.

 • آقای گودرزی فدارسیون وزنه برداری را دریابید

  - تعداد دوپینگی‌های تیم ملی نوجوانان به 4 نفر رسید. خبری که برای علاقه مندان به ورزش در چند سال گذشته از فدراسیون وزنه برداری خبری تازه نیست. بعد از اعلام دوپینگ حسینی وزنه بردار جوان ایران که جامعه ورزش ایران را در شوک خبری برد دیگر خبر دوپینگ از فدارسیون وزنه برداری خبری داغ برای علاقه مندان به ورزش نخواهد بود.

آرشیو ماهانه