پنج شنبه 3 اسفند 1396

بذرافکن، مهدی

کارشناس مدیریت تبلیغات فرهنگی/دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات و روزنامه نگاری/سوابق: دبیر تحریریه هفته نامه سیاحت و تجارت / عضویت در هیات رییسه خانه مطبوعات فارس/دبیر سرویس جوان روزنامه خبرجنوب /سردبیر فعلی پایگاه خبری-تحلیلی توریسم آنلاین
 • دمتون گرم بچه‌پول‌دارهای «یک‌شبه»!

  - باید اعتراف کنم تا قبل از برنامه پنج‌شنبه شب دورهمی، از گروه موسیقی«ماکان بند» تنها نامشان را شنیده بودم.

 • خدا علی کریمی را بغل کرده است

  - روزنامه خوان ها و هفته نامه خوان های حرفه ای سالهای نه خیلی دور می دانند که تیتر معروف:« خدا دایی را بغل کرده، با قلم بند هم بزند توپ می‌رود توی گل! » مربوط به یکی از هفته نامه های تاثیرگذار آن سالهاست-هفته نامه تماشاگران شهریور ماه سال 1380-که از دل مصاحبه ای جذاب با علی کریمی بیرون آمد.

 • آقای صدرعاملی متوجه حرف‌هایت نشدم!

  - رسول صدرعاملی یکی از داوران جشنواره فیلم فجر امسال پس از آیین اختتامیه رودروی رضا رشیدپور نشست و به پرسش های مختلف او پاسخ گفت.

 • فردوسی پور چه کار به رسول خادم دارد؟!

  - با احترام به عادل فردوسی پور باید بگویم منصور برزگر پیشکسوت کشتی راست می گوید که:« برنامه 90 مختص به فوتبال است و مجری آن هیچ اطلاعی از مرام و مسلک کشتی ندارد. این‌گونه اظهار نظر مجری این برنامه درباره شورای فنی که بزرگان کشتی در آن عضو هستند نشان می‌دهد او نمی‌داند که چگونه باید درباره بزرگان ورزش صحبت کند»

 • گفت‌وگویی «نیمه‌متفاوت» و البته «ناتمام»!

  - وقتی اعلام شد که رضا رشیدپور مجری برنامه گفت و گو با رییس جمهور است؛ نگاه ها و امیدها به یک گفت و گوی متفاوت و جذاب جلب شد.

 • مورد مشکوک تلگرام

  - حالا دیگر اغلب ایرانیان پاول دورف مدیرعامل تلگرام را می شناسند؛پیام رسانی که البته در کشورمان به محاق فیلترینگ رفته و مشخص هم نیست که بازگشتی دوباره خواهد داشت یا نه؟

 • مسعود، «شجاعی»؟!

  - می گویند با بغض به نشریه ال پاییس گفته:«دوست دارم دوباره برای تیم کشورم بازی کنم»؛او توضیحی هم درباره بازی با تیم مکابی اسراییل داده: «من از سرمربی تیم خواستم تا در این بازی به میدان نروم و به او گفتم که یک قانون وجود دارد که به من اجازه نمی‌دهد برابر تیم‌های اسرائیلی بازی کنم، ولی آنها این اجازه را به من ندادند و تنها عنوان کردند که در تلاویو بازی نکنم و مشکلی برای بازی در آتن ندارم.»

 • چرا «احمد نوراللهی» تیرانداری نکند؟!

  - تقریبا 19 سال پیش که در دانشگاه رشته جغرافیا قبول شدم به دلیل "علاقه" ای که به این رشته "نداشتم" و البته که رشته روزنامه نگاری چشمم را گرفته بود قید خواندن جغرافی را زدم؛ نتیجه این که طبق قانون آن زمان-نمی دانم هنوز این قانون هست یا نه- دو سال از شرکت در کنکور محروم شدم و ناچار به خدمت مقدس سربازی رفتم.

 • این متن «تیتر» ندارد، «دل درد» دارد...!

  - همیشه می گفتند و هنوز هم می گویند؛مهمان یا مهمانانی که مثلا برای دو روز یا بیشتر مهمان خانه شما می شوند به جز اتاق پذیرایی یا سالن پذیرایی که در آن حضور دارند قطعا به یک جای دیگر خانه شما هم سر می زنند؛دستشویی یا همان توالت.

 • صداقت با لهجه شیرازی

  - خارج از تعاریفی که از او می شود چیزی که من اطلاع دارم و خودم بارها از نزدیک دیدم، افتادگی و فروتنی اش بود. وقتی با همان لهجه شیرین و غلیظ شیرازی سخن می گفت ، به وضوح می شد صداقت و سادگی را در گفتارش دید.

x