سه شنبه 24 مهر 1397

بذرافکن، مهدی

کارشناس مدیریت تبلیغات فرهنگی/دانشجوی کارشناسی ارشد علوم ارتباطات و روزنامه نگاری/سوابق: دبیر تحریریه هفته نامه سیاحت و تجارت / عضویت در هیات رییسه خانه مطبوعات فارس/دبیر سرویس جوان روزنامه خبرجنوب /سردبیر فعلی پایگاه خبری-تحلیلی توریسم آنلاین
 • این رسمش نبود آقای علی کریمی

  - وقتی می‌خواهی از علی کریمی انتقاد کنی باید بدن رویین‌تنی داشته باشی تا بتوانی حملات طرفداران چند آتشه جادوگر را تحمل کنی.

 • این چه نوع «خوبی» است؟!

  - مدتی است حیران اینم که تعریف خوبی در بین انسان ها چقدر متفاوت است. یکی که خوب نیست خوب دانسته می شود و دیگری که خوب است بد! یکی را می‌شناسم که جوان خوش اخلاق و نسبتاً خوش برخوردی است. در «ظاهر» بی‌آزار است. در بین دوستان و آشنایان به عنوان آدمی «خوب» شناخته می‌شود اما... «اما»هایش جالب است که بخشی از این اماها را را با هم مرور می‌کنیم.

 • شبی که فردوسی‌پور، کی‌روشی‌پور نبود

  - باید اعتراف کنم شب گذشته قبل از آغاز «برنامه ۹۰» نگاه مثبتی به گفت‌وگوی «عادل فردوسی‌پور» و «کارلوس کی‌روش» -که قرار بود به صورت زنده انجام شود- نداشتم.

 • حاج منصور دوباره زدی جاده خاکی!

  - حدود ۱۰ روز پیش در ستایش حاج منصور ارضی نوشتم: «شب آدینه دو هفته پیش به صورت کاملا اتفاقی شبکه افق را دیدم و حاج منصور که دعای کمیل می‌خواند. به یاد ایام «جوان‌تری» کانال را عوض نکردم تا دعای کمیلش را بشنوم. حاج منصور دعای کمیل را کامل خواند بدون این که حتی اندکی وارد سیاست شود و به این و آن توهین کند. اصلا همین عامل هم باعث شد تا انتها دعای کمیل را همراهش زمزمه کنم.»

 • مهربان‌ترین دختر ایران

  - با برنامه ماه عسل بیشتر شناخته شد. او که در کشور هندوستان برای کودکان یتیم و خانواده های بی‌بضاعتشان کارهای خیرخواهانه انجام می‌داد اما طی یک توطئه گرفتار مافیای هند شد و به زندان افتاد و اگر نبود تلاش‌های دیپلماتیک وزارت امورخارجه و شخص محمدجواد ظریف شاید که روزهای سخت و طاقت فرسای این دختر ایرانی در هند ادامه میی‌افت.

 • من همین حاج منصور ارضی را دوست دارم

  - اولین بار فکر کنم 13 ساله بودم که با یکی از مداحی های معروف و به یادماندنی حاج منصور ارضی با او و نوایش آنشا شدم. این مداحی در مدینه انجام شد و با شعر «مدینه شهر پیغمبر» به شهرت رسید.

 • حرف نادرستی درباره دستگیری شهرام جزایری

  - مجری محترم تلویزیون در برنامه صبحگاهی با آب و تاب زیادی درباره مساله دستگیری شهرام جزایری سخن می گوید:«همه می گویند شهرام جزایری دستگیر شد. می گویند او 400 تا 500 میلیون تومان بدهی مالیاتی داشته ممنوع الخروج بوده و به همین خاطر می خواسته به صورت قاچاقی از کشور فرار کند. می گویند در بار عدس و ماش پیدایش کرده اند و...»

 • «شهرام»! کو آن «جزایر» خوشبختی؟!

  - شوک آورترین خبر روز یکشنبه حتی فراتر از گران تر شدن دلار و سکه و طلا و زلزله بالای 6 ریشتری اندونزی و هیجان انگیزتر از انتقال احتمالی دو فوتبالیست دیگر ایرانی به باشگاه های لیگ برتر انگلیسی قطعا بازداشت شهرام جزایری آن هم «لب مرز» بود. او که قصد داشت در پناه یک محموله قاچاق 80 نفره افغانی از کشور خارج شود، دستگیر شد.

 • عصر جیرجیرک‌ها

  - آبادان آب ندارد. خوزستان هوا ندارد. یاسوج فرودگاه درست و حسابی ندارد. ایران برق ندارد. هواپیمای خوب هم ندارد. این‌ها به کنار.

 • خنجر مائده بر پشت حامیانش

  - مائده هژبری یا همان دختر رقاصه ۱۷ ساله اینستاگرام در حال تبدیل شدن به یک قهرمان ملی! بود که البته ظاهرا خودش کار خودش را خراب کرد.