پنج شنبه 26 مهر 1397

دهقانی پوده، حمیدرضا

متولد 1343 در روستای پوده اصفهان/ دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی/ کاردار سابق در لبنان و رئیس سابق مرکز مطالعات خاورمیانه و خلیج فارس و سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان همکاری های اسلامی/ دارنده مقالات متعدد سیاسی و حقوقی در فصلنامه های علمی و پژوهشی و روزنامه ها و مجلات فارسی و عربی و انگلیسی/ تالیف کتاب های پیرامون فلسطین، خلیج فارس، لبنان، عراق و صلح خاورمیانه.
 • روز خبرنگار

  - اگر مولانا جان انسانی را چیزی جز خبر نمی داند و حقیقت جان را خبر می شمارد، بنابراین شاید بتوان نتیجه گرفت که خبرنگاران بخشندگان جان حقیقی به انسان ها هستند. و روز خبرنگار روز انسان و روز جان است

 • تحرکاتی به نام اسلام در آفریقا و بازی قدرتهای بزرگ

  - تحرکاتی به نام اسلام در آفریقا در حال وقوع است که تا کنون کشتار و آوارگی مردم مسلمان توسط گروه های داخلی و مداخله های خارجی نتیجه آن بوده است

 • مالکیت معنوی و فکری

  - لازم است در سال اقتصاد و فرهنگ در مورد مالکیت معنوی فکری کرد.

 • فرهنگ

  - وبلاگ نویسنده در طبقه بندی وبلاگ ها در طبقه بندی فرهنگ قرار گرفته و نویسنده ضمن ابراز خوشحالی آنرا به فال نیک گرفته است؛ با این حال این همه ماجرا نیست.

 • تولد

  - تولد وبلاگ خودم در خبرآنلاین که مصادف با سالروز تولد فرزندم شده است، بهانه ای برای اولین سلام من به شما خواننده عزیز شده است.

آرشیو ماهانه