یکشنبه 29 مهر 1397

عشوندی، فرهاد

.
 • کاش به چند پرسش پاسخ دهید آقای احسان علیخانی!

  - بدون تردید احسان علیخانی صادق‌ترین فرد در برنامه «حالا خورشید» رضا رشیدپور بود. احسان علیخانی به نظرم قابل ستایش‌ترین فرد در آن جماعت سه نفره‌ای بود که رو به مردم قرار بود درباره ابهام سه میلیاردی ماجرای اسپانسرینگ موسسه ثامن‌الحجج و احسان علیخانی پاسخ دهند.

 • رئیس‌جمهور به شما گفت بگذارید خانم‌ها بیایند ورزشگاه؛ آقایان!

  - آقایان مسئول یادتان باشد وقتی خواست‌های زیبا و مردم‌پسند رئیس‌جمهور اجرایی نشود، ناامیدی در جامعه است که ترویج می‌شود. یادتان باشد کاری نکنید که خدای ناکرده مردم به اشتباه حس کنند خواسته‌های رئیس‌جمهورشان در دولتش اجرایی نمی‌شود.

 • پلاسکو؛ جرم عادل فردوسی‌پور!

  - خبر را با افتخار مسئول نظارت صداوسیما اعلام کرده‌است؛ توبیخ عادل فردوسی‌پور به دلیل حرف‌هایش در برنامه دوشنبه شب. چرا؟ چون گفته: «این اتفاق هرجای دیگر دنیا می‌افتاد خیلی‌ها اخراج می‌شدند یا خیلی‌ها استعفا می‌دادند.» او نه اسمی از کسی آورده، نه جناحی را گفته و نه مسببی معرفی کرده است اما حالا هم خودش هم اصغر پورمحمدی تذکر گرفته اند برای آنچه گفته غیرمسئولانه مجری لقب گرفته است.

 • لعنت به جنگ ، لعنت به گلوله

  - خان طومان جایی در شهر حلب محلی شد برای پاتک تکفیری ها به جوانان برومندی که پای اعتقادات شان آسمانی شدند.

 • کار خوبی که تلویزیون 6 سال دیر انجامش داد!

  - 6 سال دیرتر اما سرانجام رسانه ملی سعی کرد در مسیر بی طرفی ، گام بردارد و از جزئیات تلخترین حوادث تاریخ سیاسی جمهوری اسلامی سخن بگوید.

 • چرا این منبر این همه پامنبری دارد؟

  - بهشت از همین جا آغاز می شود ، از همین اشک های تو روی سجاده ای که کنار خیابان باز کرده ؛ همین جا در همین شب قدر. همین جا که با صدای بلند قرآن به سر گرفته ای و فریاد می زنی :«الهی العفو ، الهی العفو.»

 • آقای رامین پسر! با شما هستم

  - یاسین رامین در قامت یک پدر و یک همسر یادداشتی در دفاع از حق شهروندی خانواده اش نوشته که بی شک قابل دفاع است اما او در بخشی از گفته هایش نکته ای خطاب به دولت گفته که باعث می شود تنها چند سئوال در ذهن ایجاد شود.

 • چرا ماشین 135 میلیونی یک داورجرم است ؟

  - یک نماینده مردم در مجلس به داشتن ماشین 135 میلیون تومانی داور بازی تراکتورسازی و نفت گیر می دهد . او یکی از آنهایی است که کمتر چیزی درباره مدارک حعلی تحصیلی برخی از همکارانش و هدایای خارج از عرفی که گرفتند، سخنی به زبان آورد.

 • یک عمر فوتبال نکو و تنها دو غلط!

  - جواد نکونام رفت تا مسیری جدید را در زندگی اش آغاز کند. او که بی شک یکی از وزنه های تاریخ فوتبال ملی ما بود ، در بهترین شرایط رفت. او یکی بود از جنس علی دایی و پرویز قلیچ خانی که تا مدت ها نامش در تاریخ ملی ایران به جا می ماند.

 • جرمی کلارکسون،بی بی سی و دوستان رسانه ای ما

  - جرمی کلارکسون را مدیران بی بی سی بعد از ساعت ها مباحثه اخراج کردند. او پول ساز ترین مرد این رسانه بریتانیایی بود.