سه شنبه 1 آبان 1397

اسماعیلی، امیر

کارشناس ارشد ارتباطات از دانشگاه تهران/ مدیرعامل پیشین خبرگزاری پانا، سردبیر پایگاه خبری اقتصاد پنهان، دبیر تحریریه مجموعه همشهری محله(مناطق 22گانه)، دبیرتحریریه خبرگزاری شانا، رییس مرکزتحلیل و پردازش حوزه هنری
 • ۳۰ سال انتظار

  - خانه‎مان دو اتاق دارد. آشپزخانه هم کنار حیاط است. چهارتا بچه‎ام را در همین خانه بزرگ کردم. حاج اکبر- دورش بگردم- مداح و ذاکر آقا امام حسین(ع) است. هفتادسال است که توفیق خدمت در دستگاه امام حسین(ع) را دارد. همیشه دستش به خیر بوده و مشغول تلاش برای روزی حلال. خدا را شکر همین لقمه حلال هم تا حالا باعث آخر و عاقبت به‎خیری بچه‎هایم شده است.

 • این سهم من نبود آقا رضای امیرخانی!

  - می‌خواهم همین الان بفهمم. بلافاصله بعد از خواندن کتاب. حوصله کش‌دار شدن زمان را ندارم. دنیای خودم است، چه کار به کار دنیای دیگران دارم که بگذارم آنها هم بخوانند و زمان بگذرد (و چه معجونی است این گذر زمان.) تازه آن وقت‎ تحلیل‌ها و نکته‌های مستتر در متن بیرون بیاید و جماعت هر کدام کاسه ارادت دست بگیرند و تمجید کنند و من در تنهایی بگویم: چه نفهم شده‌ام.

 • چرا ما این‌جوری هستیم؟

  - بیشتر از هر زمان دیگری احساس تنهایی می‌کنم. دنیای دور و برم پر است از موضع‌گیری‌های متقن و صریح راجع به حرف‌های حاتمی‌کیا. کارگردانی که بیش از همه در عالم سینما باورهای نوجوانی و تا حدودی جوانی‌ام را شکل داده است.

 • کمپین مطالبه‌گری برای چگونگی هزینه‌کرد کمک‌های مردمی به زلزله‎زدگان کرمانشاه

  - بعد از زلزله کرمانشاه چندین سلبریتی ورزشی، هنری و سیاسی اقدام به اعلام شماره کارت کردند برای جمع آوری کمک‌‌های مردمی.

 • درها همه باز است با فیلترشکن!

  - نزدیک به دو هفته از فیلترکردن شبکه اجتماعی تلگرام می‌گذرد. ظاهرا هم دستوری برای رفع فیلتر در برنامه‌های اجرایی وجود ندارد.

 • آب‌بندی با طعم غم وغصه و بدبختی

  - سریال ساخته‌اند به نام سایه‌بان. پخشش هر شب ساعت 9:30 شبکه دو.

آرشیو ماهانه