چهارشنبه 2 آبان 1397

فیاضی، سید هادی

متولد 61 مشهد، کارشناسی ارشد مهندسی برق/ مدیر مسئول روزنامه خبرورزشی / سوابق: مدیر و ناظر سامانه اشتراک نشریات کشور، مدیرکل رصد و پایش دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت، مدیر بخش پایش خبرگزاری خبرآنلاین، عضو شورای سردبیری خبرگزاری خبرآنلاین- خبرگزاری فرهنگ رضوی-هفته نامه فراخبر، مدیر سازمان شهرستان‌ها و ضمائم روزنامه خبر ورزشی، سردبیر ویژه‌نامه مجلس استان خراسان رضوی
 • کاغذ شیشه‌ای

  - حل بحران کاغذ مطبوعات تنها یک راه دارد؛ شفافیت.

 • بحران کاغذ و سرود سرد یک درد!

  - ماه‌هاست روزنامه‌ها و مجلات با بحران قیمت کاغذ سخت دست و پنجه نرم می‌کنند حتی دو ماه زودتر از تحولات بازار ارز در پاییز ۹۶!

 • پای استقلال ورزش بایستید

  - این که فراکسیون ورزش در مجلس وزیر ورزش را دعوت کند و درباره این حوزه سوال بپرسد، اصلا چیز عجیبی نیست. یادمان نرود دوستان به این دلیل در مجلس پای تبدیل سازمان تربیت بدنی به وزارتخانه و وزارتی شدن ورزش ایستادند که امکان سوال از نفر اول ورزش کشور را داشته باشند اما این که نمایندگان مجلس به هر بهانه‌ای وارد حیطه ورزش شوند و جایگاه خود را تا حد دخالت در لیست تیم ملی فوتبال یا صعود باشگاهی به دسته بالاتر پایین بیاورند و نقش مشاور فنی را برای فدراسیون‌ها ایفا کنند، واقعا عجیب است و جای حرف دارد.

 • دیپلماسی درست در ورزش

  - اقدام توهین‌آمیز کمیته اجرایی المپیک زمستانی کره‌جنوبی و یک شرکت تجاری در منع تحویل گوشی‌های ویژه این مسابقات به ورزشکاران ایرانی خشم و ناراحتی مردم کشورمان را برانگیخت. این توهین کره‌ای‌ها نسبت به ایران که روابط تجاری گسترده‌ای بین دو کشور برقرار و سال‌هاست بازار کشور جولانگاه تولیدات کره‌جنوبی از خودرو گرفته تا لوازم خانگی است غیرقابل پذیرش بود.

 • آقای صالحی‌امیری، لطفا کمیته ملی المپیک را انتخاب کنید

  - دوشنبه آینده در حالی انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد که جامعه ورزش یک نگرانی بزرگ وجدی دارد؛ شغل دوم آقای رئیس . دکتر سیدرضا صالحی‌امیری تنها نامزد پست رئیس کمیته ملی المپیک که بدون رقیب ریاستش قطعی است، سه ماه پیش با حکم نجفی به سمت قائم‌مقام شهردار و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد. موقعیتی کلیدی و مهم در شهرداری شهری که اداره آن کمتر از اداره یک دولت نیست.

 • عواقب سیاست‌های نادرستی که تلگرام را به عنوان رسانه به رسمیت شناخت

  - سید هادی فیاضی مدیرمسئول روزنامه خبرورزشی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص وضعیت رسانه‌ها و نقد در فضای فعلی ورزش ایران به اظهارنظر پرداخت.

 • شهرآورد، لازم

  - این روزها حال مردم خوب نیست. خبرهای دنیای سیاست کسالت‌آور و غمبار و وعده‌ها غیرقابل باور شده است. خبرهای اقتصادی چشم‌اندازهای خوبی را ترسیم نمی‌کند و پدران و مادران هر روز نگران‌تر از آینده خود و فرزندان‌شان. خبرهای فرهنگی و هنری هم چنگی به دل نمی‌زند.

 • وعده مهم وزیر ورزش در آغاز نیمه دوم

  - رأی موافق ۸۵ درصدی نمایندگان مجلس به دکتر سلطانی‌فر برای حضور مجدد در کابینه دوازدهم بیانگر انتخاب درست و هوشمندانه رییس جمهور برای پست وزارت ورزش و جوانان بود.

 • روز خبرنگار، احترام و امنیت

  - در تقویم رسمی کشور هفدهم مردادماه، روز خبرنگار است، روز مردان و بانوان قلم، روز پسران و دختران خبر...

 • اسرار اسپانسر

  - این روزها که بحث اسپانسری سرخابی های پایتخت داغ شده است بهترین زمان برای بازنگری سیاست های مالی این دو تیم است .