چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

فیاضی، سید هادی

متولد 61 مشهد، کارشناسی ارشد مهندسی برق/ مدیر مسئول روزنامه خبرورزشی / سوابق: مدیر و ناظر سامانه اشتراک نشریات کشور، مدیرکل رصد و پایش دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت، مدیر بخش پایش خبرگزاری خبرآنلاین، عضو شورای سردبیری خبرگزاری خبرآنلاین- خبرگزاری فرهنگ رضوی-هفته نامه فراخبر، مدیر سازمان شهرستان‌ها و ضمائم روزنامه خبر ورزشی، سردبیر ویژه‌نامه مجلس استان خراسان رضوی
 • دیپلماسی درست در ورزش

  - اقدام توهین‌آمیز کمیته اجرایی المپیک زمستانی کره‌جنوبی و یک شرکت تجاری در منع تحویل گوشی‌های ویژه این مسابقات به ورزشکاران ایرانی خشم و ناراحتی مردم کشورمان را برانگیخت. این توهین کره‌ای‌ها نسبت به ایران که روابط تجاری گسترده‌ای بین دو کشور برقرار و سال‌هاست بازار کشور جولانگاه تولیدات کره‌جنوبی از خودرو گرفته تا لوازم خانگی است غیرقابل پذیرش بود.

 • آقای صالحی‌امیری، لطفا کمیته ملی المپیک را انتخاب کنید

  - دوشنبه آینده در حالی انتخابات کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد که جامعه ورزش یک نگرانی بزرگ وجدی دارد؛ شغل دوم آقای رئیس . دکتر سیدرضا صالحی‌امیری تنها نامزد پست رئیس کمیته ملی المپیک که بدون رقیب ریاستش قطعی است، سه ماه پیش با حکم نجفی به سمت قائم‌مقام شهردار و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد. موقعیتی کلیدی و مهم در شهرداری شهری که اداره آن کمتر از اداره یک دولت نیست.

 • عواقب سیاست‌های نادرستی که تلگرام را به عنوان رسانه به رسمیت شناخت

  - سید هادی فیاضی مدیرمسئول روزنامه خبرورزشی در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص وضعیت رسانه‌ها و نقد در فضای فعلی ورزش ایران به اظهارنظر پرداخت.

 • شهرآورد، لازم

  - این روزها حال مردم خوب نیست. خبرهای دنیای سیاست کسالت‌آور و غمبار و وعده‌ها غیرقابل باور شده است. خبرهای اقتصادی چشم‌اندازهای خوبی را ترسیم نمی‌کند و پدران و مادران هر روز نگران‌تر از آینده خود و فرزندان‌شان. خبرهای فرهنگی و هنری هم چنگی به دل نمی‌زند.

 • وعده مهم وزیر ورزش در آغاز نیمه دوم

  - رأی موافق ۸۵ درصدی نمایندگان مجلس به دکتر سلطانی‌فر برای حضور مجدد در کابینه دوازدهم بیانگر انتخاب درست و هوشمندانه رییس جمهور برای پست وزارت ورزش و جوانان بود.

 • روز خبرنگار، احترام و امنیت

  - در تقویم رسمی کشور هفدهم مردادماه، روز خبرنگار است، روز مردان و بانوان قلم، روز پسران و دختران خبر...

 • اسرار اسپانسر

  - این روزها که بحث اسپانسری سرخابی های پایتخت داغ شده است بهترین زمان برای بازنگری سیاست های مالی این دو تیم است .

 • فیاضی: اختیارات نامحدود اسپانسرهای چند رقمی، روح ورزش را به خطر خواهد انداخت

  - ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در جامعه ای که معدل مطالعه در آن به شکل شرم آوری پایین است، روزنامه ها و رسانه های ورزشی بخش و حجم عمده ای از سبد مطالعه مردم را پر می کنند.

 • بخت ورزش، نیمه دوم باز می‌شود

  - روز گذشته وزارت ورزش و جوانان دولت یازدهم در دو بخش گزارش عملکرد خود را منتشر کرد که در آن به برخی از مهم‌ترین اقدامات این وزارتخانه اشاره شده است.

 • سرزمین خرس‌ها در انتظار یوزها

  - فوتبال ملی ایران یکی از پربارترین نوروزهای تاریخ خود را پشت سر گذاشت. کسب 6 امتیاز در دو بازی مقابل قطر و چین در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه گام مهم و مؤثری برای پنجمین راهیابی ایران به بزرگترین رویداد فوتبالی جهان خواهد بود.