شنبه 28 مهر 1397

نجاتی، محمدحسین

متولد ۱۳۶۷/ تحصیلات، جامعه شناسی گرایش پژوهشگری اجتماعی از دانشگاه شهید بهشتی تهران/ فعالیت در رسانه هایی مانند: خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، روزنامه تهران امروز، رادیو جوان، موسسه همشهری، روزنامه شرق و گروه اجتماعی خبرگزاری خبرآنلاین
 • چرا بهشت خیلی زود دل نجفی را زد؟

  - صندلی گارانتی شده قالیباف طی ۱۲ سال نشستن بر کرسی شهرداری تهران حالا شش ماهه برای محمد علی نجفی به صندلی لرزانی تبدیل شده. این اتفاق به علل مختلفی بر می‌گردد. آنچه قطعی است اما به یک عامل مهم برمی‌گردد؛ «بر هم زدن نظمی که قالیباف و متحدانش طی ۱۲ سال در حیاط خلوت شهرداری داشتند و حالا نجفی می‌خواهد این نظم را بهم بزند.»


 • از دانشگاه، فقط دانشجو بیدار است

  - چند روزی است که تعداد حرف‌ها و اظهارات درباره وضعیت کنونی جنبش دانشجویی در ایران، بیش از روز‌های قبل شده است. یعنی طبیعی است و هر سال اوضاع همین است.

 • «معلم نبودن»، نقطه مثبت کارنامه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

  - صندلی وزارت در آموزش و پرورش همواره صندلی لرزانی بوده است. یک بررسی کلی نشان می‌دهد از ۱۳ وزیر آموزش‌وپرورش پس از انقلاب اسلامی، تنها پنج وزیر توانسته‌اند دوره چهارساله خود را بدون استیضاح و یا برکناری تمام کنند.

 • کیمیا علیزاده، قهرمانی که حق ورود به استادیوم های ورزشی را ندارد!

  - کیمیا علیزاده دیروز تاریخ سازی کرد. کاری که او کرد را باید از نظر فنی ورزشی نویس ها و مختصصان آن حوزه تحلیل کنند. اما...

آرشیو ماهانه