پنج شنبه 26 مهر 1397

رضاحسینی، مصطفی

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی متولد1349 در تهران است. او با مدرک فوق لیسانس شهرسازی از دانشگاه علم و صنعت ایران فرماندار شهر بابک، معاون شهردار کرج و نماینده شهربابک –از توابع استان کرمان- در مجلس هشتم بود. او که در مجلس از اعضای فراکسیون مهندسین مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی بود، هم اکنون معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج را بر عهده دارد. او پیش از این نائب رئیس کمیته ورزش​های رزمی کره​ای کشور نیز بوده است.
 • استانی شدن انتخابات تب احساس تکلیف شرعی را می خواباند

  - در جریان انقلاب اسلامی و به موجب تحولاتی که در سال‌های مختلف پس از آن رخ داد، عباراتی وارد ادبیات کشور شد. برخی از آنها بار منفی و برخی بار مثبت داشتند و در میان آنها، برخی بار مثبت زیادی داشتند تا حدی که می‌توان از آنها به عنوان عبارات مقدس یاد کرد.

 • قدرتی به نام شورای شهر و سئوال های بی جواب

  - آنچه در ذیل می آید یک نظریه صرفاً کارشناسی براساس واقعیات موجود می باشد و بیان آن به منزله نادیده گرفتن دستور دین و قانون اساسی و خدمات دلسوزانه و متعهدانه برخی از اعضاء شورای شهر در اقصی نقاط میهن عزیزمان نمی باشد.

 • دغدغه های فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج

  - امیرآبادی -خبرنگار راه مردم : از اینکه فرصتی در اختیار ما گذاشتید تا در خصوص فرهنگ و مشکلات فرهنگی ایران کوچک با هم گفتگو کنیم بسیار سپاسگزارم،

 • استاندار غیربومی مقصر است یا بومیان صاحب قدرت؟

  - این روزها فریادهایی علیه اقدامات استاندار جدید البرز به گوش می رسد ، و عمدتا هم بر محور ظلم به مدیران و متخصصان بومی و اینکه چرا مدیران غیر بومی می آیند ، دور می زند و صدالبته کسانی بر این تنور می دمند که حوزه نفوذ قدرت خود را از دست رفته می بینند.

 • "به نام مردم به کام مسئولان"

  - خبر اختصاص مدرسه تازه ساخته شده مجتمع آموزشی مس فلز رنگین به اداره آموزش و پرورش شهر بابک همه را غافلگیر کرد و حقوق دانش آموزان و اولیاء آنان را تضییع نمود. فلذا لازم آمد تا در این رابطه نکاتی را به اطلاع مردم عزیز برسانم.

 • « آیا مخالفین نرمش قهرمانانه موافقین کشتار زنان و کودکان هستند ؟ »

  - بزرگترین اتفاق سیاسی جهان در سی و پنج سال گذشته رخ داد وایران عزتمند در سایه تدبیر ورهبری داهیانه مقام معظم رهبری در پی مقاومت واثبات اینکه دنیای غرب و زور گویان باید بدانندکه ایران اسلامی دارای ابهت ، مقام ، عزت و اقتدار است امروز گامی نو در سیاست خارجی خود برداشت تا آمریکا ودوستانش با رفتار اقرار آمیز و قبول واقعیت وحقانیت قدمی به سوی صلح و ثبات جهان بردارد .

 • بهاری شدن البرز یک روز زودتر از خزان طبیعت

  - یکشنبه 31 شهریور ماه یک هزار و سیصد و نود و دو آخرین روز از فصل داغ تابستان شاهد مهم ترین اتفاقات در عرصه مدیریتی البرز بودیم .

 • « من شهردار می خواهم»

  - شهربابک هستم، پیرشهری در استان پهناور کرمان...

 • شهردار کرج را چه کسی انتخاب می کند ؟

  - زمان زیادی تا تودیع و معارفه شورای سوم و چهارم باقی نمانده است و بحث داغ اینکه چه کسی شهردار می شود بر سرزبان هاست و بیشتر از همه خانواده بزرگ شهرداری منتظرند که ببینند شهردار و سکان دار مدیریت شهری این کلان شهر کیست؟

 • جناب روحانی ، جنس درهم ضرر است خوب ها را سوا کنید

  - رئیس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی ، می دانم طی این مدت یکماه و اندی آنقدر نکته نصیحت و برنامه و پیشنهاد و لابیگری خیلی ها و ملاقات با صاحب نظران و ... را تحمل نموده اید که ته دلتان می گوئید ای بابا بگذارید خودم فکر کنم و تصمیم بگیرم ، رئیس جمهور منم اگر مشورت لازم شد خودم اعلام می کنم و صدایتان می زنم .